Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok csalódás és a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csalódás és a hosszú szingli lét okozhat ilyen kiégést?

Figyelt kérdés
Sok csalódás ért 38 éves koromra. Most 8 év után alakul egy kapcsolatom. Többiek szerint is meglepően vonzó csinos nőről van szó. Viszont valahogy így elején izgalmas volt de 2 hónap után így unalmas már.. oké jó vele beszélgetni de ennyi már unom, jó szép melle de már unom, jó a szex de már azt is unom... lennék inkább otthon filmezni egyedül mint vele
márc. 6. 09:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem kötelező kapcsolatban lenni, ha nincs hozzá kedved.
márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Okozhat kérdező. 10 éve ugyanígy vagyok, csak nőként.
márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyél inkább magadba
márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szerelmes, csak azért vagy vele, mert van rá lehetőséged, akkor van ilyen. Az hogy valaki csinos semmit nem jelent.
márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4. De valahogy senkibe nem tudok szerelmes lenni.... ez lehetséges a kiégés miatt?
márc. 6. 09:34
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mihamarabb hagyd el, nem ezt érdemli. Légy otthon, filmezzél egyedül.
márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6. Az a baj hogy a szüleim családom elvárást fogalmaz meg, hogy már legyen családom ennyi idősen
márc. 6. 09:42
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ne törődj velük. Nem házasodhatsz és nevelhetsz gyerekeket, ha nem akarod. Senkinek se lenne jó. Ők se örülnének, ha nem vagy boldog.
márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Én is ugyanígy vagyok csak nőként. Már a szexhez is úgy állok hozzá, hogy minek, úgyis gyorsabban és ügyesebben megoldom magamnak még egy figyelmesebb, odaadóbb férfinél is. Kár az orrom kidugni egy találkozás miatt, jobb nyugiban itthon olvasni, netezni, aludni, kutyázni, cicázni...
márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Szüleid? Hány éves vagy bébi? Ebből látszik, mennyire nem vagy felnőtt férfi. Felnőtt férfit nem érdeklik mások elvárásai.
márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!