Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok egyedülálló ember miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyedülálló ember miért élvezi, ha másnak sincs senkije?

Figyelt kérdés

Főleg magányos nők mondják nőknek, hogy legyenek egyedül, mert úgyis minden férfi hülye, ne kötelezzék el magukat, pláne ne szüljenek gyereket, ne függjenek senkitől.

Ez valami fajta bosszú lenne a férfitársadalmon, hogy hurrá, rhadjon meg mind egyedül, ha már nekünk nem jött össze?



2019. jan. 6. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Jót akarnak.
2019. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Tudod az a szép magyar mondás, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is". Olyan jó lenne néha, ha az általános mentalitás az lenne, hogy "de jó, ha a másiknak sikerül és boldog és ez azt jelenti, hogy nekem is összejöhet!".

A másik megközelítés, hogy így akar magának igazat adni, mert tudja hogy nagyon elcseszte valahol.

2019. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlen, csak ők tudják, hogy nem feltétlen a rózsaszín Barbi-életről szól csak egy kapcsolat, és finoman jelzik, hogyha a Paradicsomban beüt a Mennykő, akkor mi lesz a helyzet? Szóval csak felkészítés a céljuk, semmi más ezzel.
2019. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Megkeseredettek.Minden este imádkozom,hogy bármi történjék is,én ne váljak ilyenné.
2019. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem tapasztaltam, velem a fordítottja van, folyton arról próbálnak meggyőzni, hogy szüljek.

Szerintem is megbánták.

2019. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Én nem akarok elköteleződni és nem akarok gyereket. Ha esetleg elmesélem ezt valakinek, akkor nem kell úgy venni, hogy rá akarom beszélni. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de mi értelme lenne bárkit lebeszélnem a kapcsolatról? Ő így boldog, én meg úgy.

Ezzel szemben tudnád hány kapcsolatban élőtől kapom folyamatosan, hogy miért nincs barátom, meg mennyire jó is az, meg, hogy hülyeség, hogy nem akarok senkit. Inkább ők a kevésbé elfogadóak az én köreimben.

2019. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ha látok valakit, hogy bánkódik egy kapcsolatban, próbálok segíteni nekik. Olyan szerintem nincs, hogy elmúlt valami, és helyrehozhatatlan.

Pláne, akik egykor szerették egymást, hosszabb ideig.

Sokszor egy hülye döntés eredménye az egész, valamilyen befolyásoltság miatt. Aztán meg otthon rágják magukat, és nem segít nekik senki. :(

2019. jan. 6. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elég naiv vagy...hány éves vagy?

Igen, van olyan, hogy egy kapcsolat értetlenné válik két olyan ember között, akik nagyon szerették egymást, és talán meg sem csalják a másikat, de szó szerint szenvednek egymás mellett. És nem lehet már megjavítani. Egyszerűen más irányba változtak, mást várnak el egymástól is, önmaguktól is.


De ami a példádat illeti, én egyedülálló anyaként annyit tudnék javasolni minden nőnek, hogy annyi gyereket szüljön amennyit egyedül is el tud tartani, ha arra kerül a sor. És azt hogy ne vállaljon gyereket olyan okból hogy attól majd megjavul egy szar kapcsolat, mert nem fog. Ez józan ész. Én kívánom mindenkinek, hogy megtalálja a boldogságát, de ne legyen ostoba. És a szerelemtől mindenki ostoba lesz átmenetileg.

2019. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a fordítottját tapasztalom mindig a miért nincs b nőd ? És a mi lesz ha neked is lesz majd terhes b nőd ?

K...a jó lenne ha leszállnának az életemről mer am senkinek semmi köze hozzá.


Am meg én tudatosan kerülöm a kapcsolatokat, mivel a magánéletem egyéb dolgai mellet k...a nincs ezekre IDŐM !

2019. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!