Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok nincs egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok nincs egy olyan mellékhatása a szinglilétnek, hogy felver a péz'?

Figyelt kérdés

Nálam egymást gerjeszti a sok szabadidő, a minimalista élet, a mobilis életmód meg a korlátok nélküli gondolatok.

Tudni kell valamit annak a lánynak, hogy ezt feladjam vagy csorbítani engedjem.


2018. dec. 25. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Tehát egy leendő partnerre is úgy tekintesz, mint egy potenciális szolgáltatóra, aki dolgozzon meg a pénzedért?
2018. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
De! Mindig van pénzem, szabadidőm, azt csinálok, amit akarok, senki nem duzzog, nincs játszmázás, féltékenykedés.
2018. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ezért választottam egy drága hobbit. de minden másodpercét élvezem, életem értelmet nyert benne és boldogabb vagyok mint valaha :)
2018. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről végre már a szerelem "mellékhatásait" szeretném újra érezni...
2018. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek


N

2018. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva volt. Amíg nem ismertem meg a páromat nem mertem belefogni nőként nagy pénzt hozó dolgokba. De mivel ő ennyire hitt bennem és biztatott volt bátorságom nagyban gondolkodni, így most sokkal több pénzem van mint előtte. Azt a pénzt meg amit elköltök mikor ketten megyünk valahova abszolút nem sajnálom vagy érzem kidobott pénznek. A gondolataim is korlátlanabbak, mert párommal minden ilyen elvont, magasröptű gondolatról el tudok beszélgetni. Nem ismerek másik ekkora idiótát, akivel komoly beszélgetést lehet kezdeményezni ilyenekről. :D
2018. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

Dehogy nincs. Amikor volt barátnőm, mindig nullázva lett a számlám hó végére, pedig nem is egy aranyásó, nagy igényű nő volt, hanem hozta a mai nők átlagos elvárásait.

Külföldi nyaralások, karácsonykor nézzünk ki Bécsbe, tavasszal nézzünk ki Velencébe, nyáron nézzünk ki Spanyolországba, ősszel, télen wellnessezzünk, haverokkal bulizás, szilveszterezés, étterem, romantikus kis randik, ajándékok (valentin, szülinap, kari stb.) és még így is hisztizett sokszor, hogy unatkozik...

Amióta nincs nőm, arra lettem figyelmes, hogy százezrek csak úgy megmaradnak, és gyarapszik a megtakarításom, anélkül, hogy különösebben figyelnék rá, vagy tudatos lenne...

nagyon meggondolom, hogy legközelebb egy nő ne csak egy éjszakára vagy szexkapcsolatra kelljen, kell bizonyítania az tuti :D

Az a baj, hogy ha ezt leírod, egyből kapod a 0%-ot (ahogy én is fogom, de leszarom :D) Pedig több haverral beszéltük már, hogy tényleg sok pénzben van ez.. Csak hát az itteni nők alternatív valóságban és a romantikus kis regényükben élnek, azt hiszik, hogy a pasi nem is gondolkodik ilyesmin, hanem feltétel nélkül kötelessége odaadni testét, lelkét, vagyonát a nőnek, vagy a másik véglet, akinek életében nem volt pasija, és csak hordja össze a hülyeségeket egy kis férfigyűlölettel fűszerezve.

2018. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha nem az első randiknál jártok, ne a férfinek kelljen még mindig állni mindenben a nő részét.. ha palimadár vagy, akkor meg is érdemled, hogy elmegy a pénzed.
2018. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%

Ettől függetlenül, hogy a nő van amiben vállalja a részét, még mindig sokkal nagyobb a kiadásod a rengeteg társas program miatt, ami szingliként nincs.

Ha nincs csajod, max 1x elutazol külföldre, meg haverokkal elnézel egy fesztiválra nyáron, egy 200-300-ból megvan egy évben, ha csajod van, ezt szorozd fel a sokszorosára.

2018. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Soma Smith Arról, hogy bedőltél ostoba módon egy pénzéhes r-bncnak, aki kihasznált szépen, nem a többi nő tehet, hanem te...gratulálok, itt hősködsz, meg szidod a nőket, neki meg szó nélkül álltad a sok szarságát papucs módon.
2018. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!