Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Urak, olyan nővel aki valószín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, olyan nővel aki valószínűleg frigid és a sex nem is fontos neki egyáltalán el tudnátok képzelni komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
márc. 6. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Talán. Nekem heti 1 aktus elég. Viszont igényem van rá hogy ha orál nem is lenne de legalább kézzel elégitsen ki. Ha ez megy neki akkor behatolás elég 2 hetente is csak. Azaz ideális lehetne neki is.
márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Én nem.


De aki ilyen beállítottságú férfiban mint te az biztosan.


Szóval ne olyannal gyere össze aki az ellenkezője és azt várod majd hátha megváltozik.

márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Én el. Nézzük a jó oldalát! Legalább nem kell tartani a megcsalástól. 😎
márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha a férfinek fontos a szex, akkor semmiképp.
márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

1, soha nem értem, ez logikailag hogy áll össze.


Ha nincs kedvem szexelni, kiverni még úgy sincs. Vagy neked az is kielégítő, ha fél kézzel telefonozik, és unott fejjel ráncigál?

márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
#5 mert fogalma sincs mit jelent az, hogy frigid és tényleg nem érdekli a szex, nem fogja egy ilyen nő kényeztetni.
márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Aszexuális, vagy frigid? Nem mindegy.
márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Számomra a napi rutin része. Olyan kapcsolatom is volt, ahol én voltam kevés.
márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp.
márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!