Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37-38 évesen ha komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37-38 évesen ha komoly kapcsolatot és pár éven belül családot szeretnék hány éves nővel kezdjek?

Figyelt kérdés

jan. 3. 05:43
A kérdező szavazást indított:
28-30
30-32
32-34
34-36
36-38
38-40
40-42
42-44
44-46
23 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
51%
Arra nem gondoltál, hogy az első szex után annyira megtetszik az egész, hogy nem akarsz azonnal gyereket csinálni az első szerencsétlennek, aki rád fanyalodik?
jan. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

1-es nem értem a durva stílust de a logikát viszont igen. Persze hogy nem akarok azonnal, sőt.

Ezért se gondolom ideálisnak ha 37-38 a másik, mert akik ilyen korúak és gyereket szeretnének sokszor AZONNAL akarják. Voltam társkereső rendezvényen és bemutatkozó mondatuk az volt: családot akarok minél előbb.


Viszont én még várnék alsó hangon pár évet, azért egy férfinak van pár év helyzetelőnye ha egészséges.


Én ( bár nem szavazhatok ) de a 30-34 éves korosztályt lőttem be, még a a 34 évesek is eléggé érettek már külsőre és eléggé azonnal akarják a családot amivel nincs baj de ahogy írtad nem akarom azonnal ez egy komoly döntés.

jan. 3. 05:53
 3/52 anonim ***** válasza:
87%
Lehet nem is akarsz gyereket. Mit tudnál átadni neki?
jan. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm hogy ennyire a fejembe látsz miért ne akarnék ? Szerintem mindenki akar, van aki már tizenévesen, van aki 50-es éveire érik meg rá, én tudom, mindig is tudtam hogy családban gondolkodom, nem vén agglegény akarok lenni hanem családot szeretnék. De nem akárkivel és nem mindenáron természetesen.
jan. 3. 05:57
 5/52 anonim ***** válasza:
91%

Nem akar mindenki.


Nem tudhatod, mert sok minden kimaradt, ami elvezetne a gyerekhez. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy olimpikon sprinter leszek, de fogalmam sincs, milyen az edzésprogram, és futócipőt sem kerestem még.

jan. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
78%
37-8 éves nőt keress!! Hiszem te is annyi vagy! 30 éves nő az túl fiatal hozzád.
jan. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
62%

Ha pár éven belül akarsz családot, akkor szerintem nézegess a saját korosztályodban olyan nőt akinek nem jött még össze. Bár sok sikert ahhoz hogy találj olyan nőt, aki 37 év körül van, nincs gyerek, de szeretne...

Azért ez ritka.

Többnyire elvált, egyedülálló anyukák vannak ilyen korban, maximum azt tudom elképzelni, hogy találsz közülük olyat aki szeretne még gyereket tőled is, de azért ez is ritka.

Lehet arra nagyobb esélyed van, hogy találsz egy fiatalabb (25 év alatti akár) csajt, aki szereti a kicsit "idősebb" pasikat és családalapításban gondolkodik.

jan. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
92%
Az idősebbekben a tapasztalatot szeretik, nem? 37 éves szűzfiút képen röhögnek.
jan. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó miből hiszed hogy a kérdező szűz még? Amúgy igen… látszik hogy nincs megbaratkozva a korával és az egész kérdés igazi lényege hogy fiatal nőben reménykedik.
jan. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

9-es nem mondom hogy nincs igazság abban amit írsz...de azért az hogy "fiatal nőben reménykedem" nem gondolod hogy csúsztatás?


Tehát egy 37 éves férfi "öreg" és egy 30-34 éves nő pedig "fiatal"? Én nem mondom hogy 3-7 év nem számít, de azért nem arról beszélünk hogy 10-15 évvel fiatalabb nőt akarok már elnézést. Direkt nem is írtam ilyen opciót mert nem az.


De valóban akik annyi idősek mint én 36-38 éves korosztály, már elváltak, eléggé kiégtek és tényleg kb. azonnal gyereket akarnak vagy egyáltalán nem akarnak.


Miért baj ha pár évvel fiatalabb nőt szeretnék? Jelzem: pár évvel.


Amúgy ismerősi körökben azt látom hogy azért 3-7 év simán bele szokott férni a férfi javára, ezek szerint a GYK-n nem ez a trend?!

jan. 3. 06:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!