Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekkel a beszélgetésindító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a beszélgetésindító szövegekkel vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most visszanéztem néhány próbálkozásomat, konkrétan ezekkel a mondatokkal próbálkoztam. Valaki segíthetne benne, hogy mi a baj velük, mert ezek közül egyikre se jött válasz. (Mindet csak egyszer használtam fel)


- Szia Látom, hogy jogásznak tanulsz. Túl vagy már a vizsgáidon? Ha igen, hogy sikerültek? (Ezt még a tavaly tavaszi vizsgaidőszak vége körül küldtem)

- Szia olyan aranyos az a kutyus, mi a neve? (Az összes képen rajta volt a kutya)

- Szia Még nem ismerjük egymást, mit szólnál hozzá, ha változtatnánk ezen? 😊 mióta zongorázol? Én is zongorázok, de csak hobbi szinten (Itt a képei alapján tudtam, hogy zongorázik)

- Szia. Jól nézel ki a képeken 😊 látom, hogy szeretsz kirándulni. van kedvenc kirándulóhelyed?


Pedig ezek közül mindegyikbe van valami személyre szóló rész is

Köszönöm a segítséget!



márc. 6. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Pont a személyre szóló kérdések rosszak. Nagyon konkrétak, erőltettek. Persze aztán lehet egyszerűen nem jutott rád idő, vagy nem voltál az esetük.
márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Semmi.


Ha tetszel neki, akkor sóhajt egyet...höööühhh....hüüümmm

- hosszabb szünet - ööööö igen :)

És elkezdtek beszélgetni....


Másik eset ha nem tetszel neki...óó már megint mind csak ugyanazt tudja kérdezni...ajj de unom már....áhh inkább nem is válaszolok...vagy írjak neki?? üüüüümmm öööö nem kösz...

márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Ez valami társkereső?

Az a baj ezekkel, hogy kerdezoskodes előtt írhatnál magadra pár sort

márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Annyira sok helyen olvastam/hallottam már, hogy a sablonos szövegek nem jók, mert azokból kapnak eleget. Ezek szerint nem jó az se, ami túlságosan konkrét.

3.-igen. nem tudom, hogy elírtad e, ha magamról írok pár sort, az működhet?

márc. 6. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Tölts fel egy fotót, ahol Bali vagy Bora Bora tengerpartján villantasz kockahasat. Egyből kedvük támad az utazásról,nyaralásról beszélgetni.
márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Sztem sok hasonló üzenetet kap, mivel olyan evidens dolgokra reflektálsz,amit bárki más is észrevesz ha megnézi a képeit, és gondolom nincs kedve ugyanazokra a kérdésekre válaszolni. Nyilván jobb egy fokkal,mintha meg se nézed a profilját és úgy írsz valami sablont,de összességében ezek az üzenetek se túl érdekesek. Sokkal jobban felkeltenéd az érdeklődését,ha valami olyasmit vennél észre,ami nem annyira nyilvánvaló, vagy akár nem is vagy benne biztos,mert nem derül ki egyértelműen,de te kitalálod. Pl. látsz egy csajt,aki mondjuk zongorázik,akkor feltételezheted,hogy érdeklődik a művészetek iránt,megkérdezed,h szeret e színházba,operába,koncertekre járni, vagy érdeklik e más művészetek is, pl. festészet stb.,aztán legfeljebb azt mondja, hogy nem, de legalább valami olyat kérdeztél,amit nagy valószínűséggel az előző 100 ember nem tett fel.
márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Én tök őszinte lennék. Azt írnám, hogy nem tudsz eredeti szövegekkel előjönni, de sablonos se akarsz lenni. Írnám azt, hogy tetszik és ha én is neki akkor írjon vissza, ne raboljuk egymás idejét, érteni fogok abból ha nem válaszol és nem lesz harag.
márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4.

Igen, működhet. Szerinted ki akar magáról bármit is elárulni olyannak, akiről semmit nem tud? Persze attól is függ, hol történik ez. Ha társkeresőn, akkor azt tudja, miért írsz rá, adatlapodat is megnézheti, de akkor is illik bemutatkozni röviden, mielőtt kérdezel bármit is a másiktól. Ha netán nem társkeresőn történt, akkor meg még inkább.

márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy nem nézel ki elég jól. A szöveg teljesen mindegy, a nőknek csak a külső számít.
márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jók a szövegek, őneki, a konkrét nőnek szólnak.
márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!