Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek bejön az apatestü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejön az apatestü férfiak, csak mert ismerettségi körömben utóbbi időben 3 ilyen férfi talált magának elég csinos vékony barátnőt, úgy hogy nem gazdagok?

Figyelt kérdés
márc. 6. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Meg fogsz lepődni a válaszon: valakinek bejön, valakinek nem, ez ennyire egyszerű.
márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az "apatestű", de gyerek nélküli pasik jönnek be. Ha még kopasz is, akkor még jobb.
márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Fúj.
márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Hol élsz? Szívesen oda költöznék.
márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Én meg kerülném a helyet, ahol ennyi zsírdisznó röfög, tényleg merre laksz.
márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Kinek mi jön be. Én vékony vagyok, nekem pl baromira nem, de biztos van olyan, akinek igen. Csak ki kell fogni
márc. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nagyot álmodtàl haver…. Senkinek nem kell pocakos férfi. Max egy szinten nagydarab nőnek.
márc. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Ja, kérdezd már meg, hogy hol ismerte meg őket.
márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te környezetedben ez jellemző dolog, hogy hármasával találnak szép barátnőt a nem túl vonzó férfiak akkor itt milyen megerősítésre vársz?
márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Budapest élek és azt hiszem interneten ismerték meg őket... abszolút nem zsírdisznóról van szó.
márc. 7. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!