Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan szerencsés lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan szerencsés lennék?

Figyelt kérdés
Egészségügyben dolgozom így nincs magas bérem, nem vagyok egy vonzó helyes férfi, szerintem átlagos vagyok, 177 cm vagyok és 76 kg viszont ilyen apatestem van tehát nincs sportos kidolgozott testem, meglepő múlton alakul egy kapcsolatom a lány , nem egy bombázó lány de nem is csúnya viszont vékony, ilyen szemüveges könyvmoly típusú nő és úgy néz ki őszintén szeret, odabújik hozzám, csókolgat, jó érzés hogy van, viszont sok barátom csodálkozik hogy hogy találtam ilyen barátnőt miért olyan hihetetlen ez a mai világban tényleg olyan nagy szerencsének számít
márc. 7. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én az ilyen nőknek vagyok a szeretője😁 3 van jelenleg, remélhetőleg a tiéd nincs közöttük 😁
márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Igen szépen kiértékelted a pàrod, làtszik, h igazàn szereted.
márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem leszel nemsokára.
márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szeret téged az tök jó és igen szerencsés vagy.


Az viszont nem szép dolog hogy neked nem ő a legszebb nő.

márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem írsz, te szereted-e. Az igazi szerencse ott kezdődik, ha két olyan ember talál egymásra, akik a mindenséget jelentik EGYMÁSNAK.
márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor jössz rá, amikor beleun az egyoldalú kapcsolatba, és otthagy az első pasiért, aki kimutatja, hogy vonzónak és szerethetőnek látja.
márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!