Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora szerencsétlen lúzer lennék mert nem tudok egy normális barátnőt összeszedni? Lehet mégis a személyiségemmel lenne baj nem a magasságommal?

Figyelt kérdés

Összes haverom azért szid hogy hogyan lehetek ekkora lúzer hogy nem vagyok képed egy normális nőt összeszedni amikor rengeteg kedves normális nő van. Ilyenkor mindig mondom hogy nem akarnak a nők mert 163 cm vagyok.

Erre hogy ez csak egy alacsony pasi hiszti mert még a legrondább legcsóróbb pasik is össze tudnak szedni egy normális lányt és tuti inkább a személyiségemmel lehet a gond.


2018. máj. 15. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Szinte biztos.
2018. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Nalunk az osztalyban a LEGalacsonyabb pasi kavart a legtobb osztalytarsnommel...

Nem a magassag szamit... hanem a magabiztossag.

De azt ne a magassagodtol tedd fuggove...

2018. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Mindig lehet mire fogni a sikertelenséget: s.@r a politikai helyzet, túl alacsony vagy, túl magas vagy, nincs elég izom, nincs bmw, magasak a nők elvárásai... de attól még a te életed nem fog pozitív irányba elmozdulni.

Pl ismertem csonka kézzel született férfit. A munka piacon sem tekintik teljes értékű munkavállalónak, akkor mit akar az élettől?

Mégis van felesége, kislánya és a felesége előtt is voltak barátnői. Őt nem az érdekli miben van hátrányban, hanem hogy mit tud kihozni az életből. És én ezek miatt az emberek miatt nem tudom értékelni az ilyen sírásokat.

Nagybátyám lerobbantotta a fejét tinikorába. Kis hiány belhalt és sosem lett jóképű a sebes, torz arcával. Mégis a 3. feleségével van már.

2018. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy anonim olalon mindenki olyan sztorit ír amit szeretne. Utánna úgysem tudunk nyomozni.
2018. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a tiéd.

Én 182 cm magas vagyok, de nagyon meg kell erőltetnem magam , hogy ez miatt is ne legyen komplexusom.


Bár ha akkora lennék mint te sokkal nagyobbnak hatna a kis péniszem. Szóval igy lehet előnyt kovácsolni a hátrányból...


Próbáld a sablon dumát bevenni, miszerint fogadd el magad és avilág is szeretni fog. Szerintem total kamu, de hátha neked sikerül. Sajnis ezek a méret dolgok olyanok, hogy nem tudsz változtatni rajta, szóval jobban jársz ha megtanulsz együttélni vele.

2018. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!