Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire redflag a nőknél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire redflag a nőknél ha a férfi Budapesten él és nincsen jogosítványa vagy autója és 35 feletti?

Figyelt kérdés
márc. 7. 16:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
#10 Végre egy értelmes ember...
márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

#11 latom, te még mindig nem érted a lényeget. Belegondolni mások helyzetébe képtelen vagy, csak nyomod a magad szűk látókörű igazát.

Mindenki rohadjon meg, akinek Budapesten autója van, értjük, rendben van, akkor megrohadunk holnaptól. Teszem hozzá rendszeresen tömegközlekedem, de akkor majd a te kedvedért egy 6 fős család és egy szomszéd néni nagybevásárlását busszal oldom meg.

márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#12 Olyan agressziókat hallucinálsz a válaszomba, amik még távolról sem voltak ott. Ki mondott ilyet, hogy rohadj meg te vagy bárki? Vagy egyáltalán bármi hasonlót? Az, hogy nem tartom értelmes dolognak az autókázást Budapesten, az egy dolog, mit vagy úgy oda, csak egy senki vagyok az interneten, nyugodtan kocsikázz tovább, ahová csak akarsz, qrvára leszarom. 😀
márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13 észre se vetted a támadó hangnemet, látod.
márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha beteg lesz ejjel az újszülött gyerekünk akkor majd várjuk az ejjeli járatokat ? Vagy beülünk az autóba és irány a kórház?


Na ugye! Egy férfinek legyen autója. Szükséges

márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15 Akkor miêrt nem veszel te autót magadnak?

Mi ez a kijelentés?

Kérdem ezt nőként.

márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Legyen akkor a nőnek és meg van oldva 😁 Mondjuk én már voltam olyan szituban, hogy lerohadt a motorom az út szélén és de jó volt férjemet riasztani, hogy jöjjön értem 😅 De azért hősiesen eltoltam egy darabig, hogy annyival is előrébb legyünk.
márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15: én a 10es válaszoló vagyok... akkor hívok taxit. Telik rá.
márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nálam elméletileg fontos lenne, mégis úgy alakult, hogy a jelenlegi barátomnak nincs. Nekem van, de Budapesten nem sokat használom, elsősorban a parkolási nehézségek miatt. Érdekes módon nála meg az autó jelentett hátrányt, a bringás nőket kedvelte, mégis én tetszettem neki. Furcsa dolgokat produkál az élet...
márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha 35 év feletti és nincs saját lakása akkor az instant kuka.


19/L

márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!