Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem a külső számít akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a külső számít akkor mégis mivel lehet magyarázni ezt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon csinos 25 éves nő.

Én 34 évesen, kimondhatom, hogy komoly egzisztenciával rendelkezem, sokat tanultam. Saját ház, autó, átlag feletti fizetés. Emellett tényleg nagyon tisztelettudó vagyok a nőkkel, próbálok nyitott lenni.

De hát nem adatott nekem 190 centis magasság, meg alacsony testzsír százalék sem. Azért sportolok, igyekszem adni magamra.

Az említett lánnyal is nagyon jókat beszélgetünk, jóformán bármiről, de mivel ha randiról beszéltem sosem volt túl lelkes (sőt), így kénytelen vagyok beletörődni, hogy nem tetszem neki, viszont maradtunk jó viszonyban.


Mindeközben a 18 éves srác aki még tanul, nyilván anyagilag semmit nem tudna neki nyújtani és az amivel próbálja magára felhívni a nő figyelmét, hogy "oltogatja", szívja a vérét, fogdossa, "nagyon viccesen" majd minden alkalommal elmondja, hogy neki nem tetszik a nő, ő szemmel láthatóan sikerrel jár, ugyanis a nő mindezt engedi, nevet rajta, hagyja, hogy a srác ölelgesse, simogatják egymást és egyszer láttam, ahogy szájon puszilják egymást.


Nyilván ez a srác 190 magas és jóképű.


Szóval én azért vagyok esélytelen mert a külsőmön nem tudok mindent megváltoztatni..


márc. 9. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
87%
Fogadd el, hogy nem jössz be neki! Nem tudsz vele mit csinálni.
márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:
Kicsit nehezen fogadom el, ha nem tudom, hogy mégis miért tetszik neki jobban, ha csak nem kizárólag azért, mert valamivel jobb külsejű..
márc. 9. 20:33
 3/80 anonim ***** válasza:
90%
Most írtad le, hogy miért tetszik neki jobban.
márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy a humora is jobb és kellemesebb a társasága.
márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
92%

Ki mondta, hogy nem számít a külső? Nem jössz be neki, mint férfi. Mit kell ezen problémázni? Senki nem jön be mindenkinek.

Amúgy lehet, a másik sráccal jobban érzi magát, és, hogy ha azt mondja, hogy nem tetszik neki a lány, az nem feltétlenül igaáz ám :D


És nagyon viccesek vagytok! Egyzser minden nő csak a pénzt nézi, másszor meg csak a külsőt.

Amúgy meg te túl idős, a másik meg túl fiatal hozzá. Majd egy harmadik lesz a párja.

márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, a külső igenis fontos. Vonzódásnak hívják. Te vonzódsz ehhez a lányhoz, ő nem vonzódik hozzád hanem egy fiatalabb sráchoz. Ő nem a vagyont nézi hanem hogy jól érezze magát. Ez a mai világban becsülendő. Keress egy olyan lányt akinek te is tetszel ennyi.
márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:

És ez olyan jó humornak számít, hogy bizonygatja előtte, hogy nem kell a nő neki?


Tudom, hogy számít a külső. De ezekszerint csak az számít.


Persze, én elengedem, ismerkedek... Csak amég én nem ilyen nőknek tetszem, addig aki nagyszájú és magas az simogathatja a jó nőt..

márc. 9. 20:52
 8/80 anonim ***** válasza:
86%
Persze, fogd a külsődre.
márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
90%
Ha csóró lennél de helyes azon sírnál, hogy a nők a pénzre mennek.
márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
8. Akkor mi más az oka??
márc. 9. 20:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!