Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek általában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek általában tényleg normálisabbak a 40-45 éves nők a fiatalabbaknál?

Figyelt kérdés
Az életben is sokkal jobb velük beszélgetni mondjuk egy munkahelyen. Nemrég a társkereső oldalon is próbáltam inkább ennek a korosztálynak írni és sokkal többen írtak vissza, mint a fiatalok. Én 34 éves vagyok.
márc. 10. 04:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan közelítek ehhez a korosztályhoz. El kell mondjam, köztünk is rengeteg a tiniagyú.

Élesben látom, amint negyvenes barátnők vergődnek tizenhat éves szellemi és érzelmi szintjén, a tojásrántotta, főzés nem megy, viszont műköröm van meg kilenckor fekvés, szemhéjplasztika meg kocsival megyek a mosdóig is című történetek, sodródás egy boldogtalan házasságban meg kapcsolatból kapcsolatba.

Szóval igen, vannak érettebb fiatalok plusz gyerekeszű milfek is...

márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, nagyon szétszórt a mezőny.

Van aki házias, dolgozik, gyereket vállal fiatalon, más meg ennek 30-40 körül kezd neki. Kinek mi éri meg és mire van lehetősége.

márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szingliket nézzük, akkor nagyon nagy a szórás. Vannak nagyon gyerek eszűek, vannak a 40 az új 30 hívők, vannak a már elvirágzottak és olyanok is, akik helyén kezelik a korukat, a lehetőségeiket és tisztában vannak saját magukkal és az igényeikkel is. Nyilván nem nehéz kitalálni, hogy az utóbbiakat keresik a férfiak, legalábbis párkapcsolatra.
márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez utóbbi pedig szinten nem kor függvénye, ahogy korábban utaltam rá.
márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamról tudok nyilatkozni: 40 felett kezdtem el igazán élni. Addigra már pontosan tisztába jöttem önmagammal, az igényeimmel, képessé váltam megállni a saját lábamon. Sokkal igényesebbé váltam minden téren. Ezzel párhuzamosan a férfiakkal szembeni elvárásaim is nőttek, elsősorban személyiség terén. A harmincas éveimben durván éreztem magamban a sürgetettséget, hogy ketyeg a biológiai órám, azonnal gyerek kell, stb. Aztán miután lett gyerekem, lehiggadtam, 40-re pedig már elég nagy volt a gyerekem ahhoz, hogy legyen saját életem. 40 felett lett új kapcsolatom, amiben szerintem sokkal érettebb vagyok, mint korábban voltam. De ez én vagyok, sokféle történetet, sokféle személyiséget látok magam körül.
márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem igaz, hogy beérnek a nők x éves korukra. Van, aki 90 éves koráig óriáscsecsemő marad. Aki fejlődésre alkalmas, az nyilván érik, tapasztal, és bölcsebb lesz 40 éves korára. De jellemzően a bölcsesség azzal is jár, hogy nem választ maga mellé túl fiatal férfit.
márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20%

Egy dologban jobbak: ravaszabbak. Mivel tudják hogy kb. az utolsó vonzó éveikben vannak ezáltal az ujjuk köré tudnak csavarni ( ha elég ravaszak ) kb. minden pasit aki erre vevő és akinek a gatyájában van az esze.


Amúgy pedig semmivel sem jobbak, csalódottak, beképzeltek, férfigyűlölők.

márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!