Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfinak megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfinak megéri egyáltalán ismerkedni és párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Persze vannak jó és jó dolgok egy párkapcsolatban, igen jó érzés amikor melletted van, amikor szeret, amikor támogat, de sokszor úgy érzem hogy ha egy mérlegre tesszük a jó és rossz dolgokat, akkor a rossz sokkal nagyobb lesz, egyszerűen egy párkapcsolat hihetetlen érzékeny dolog nagyon sokszor úgy érzem hogy nem éri meg, mert csomószor volt az hogy alakult egy kapcsolat és tök jó volt aztán nem érezte azt a nő csak egy fellángolás volt nem érezte a tüzet a szerelmet aztán ha ki is alakult egy kapcsolat akkor előbb-utóbb jött a megcsalás, elhagyás, veszekedések, hisztik konfliktusok stb. megéri ezért küzdeni, felmenni tinderre csomó-visszautasítást tapasztalni elhívni randizni, megfelelni neki, hogy tűnjél ki a többi férfi közül, aztán utána csak a rosszak jönnek, így ez az egész lelkileg, anyagilag, fizikailag testileg megéri?


Egy ideje azt vettem észre amúgy nem vágyok párkapcsolatra most lehetett egy lány akivel így alakul és szimpatikus is volt vonzó is volt, a szex is jó volt, de így ahogy komolyabb kezdett volna lenni megijedtem és 180°-ot fordultam, valószínűleg ez a sok rossz dolog ami lehet egy párkapcsolatban és amiket tapasztaltam bennem vannak és ez vált ki egy ilyen undort ha párkapcsolatra gondolok


márc. 10. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nőként nem érte meg, mert csak elvettek az életemből, de semmi olyan pozitívat nem adtak hozzá, ami miatt érdemes lett volna fenntartani. Inkább maradtam egyedül, és nem bántam meg. Nem kell mindenáron kapcsolatban lenni bárkivel.
márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nagyon gyakori eset. Sokaknak annyira betett a sok csalódás és a rengeteg trauma, a rossz tapasztalatok stb., hogy képtelenek közel engedni magukhoz akárkit. Aztán ha mégis sikerül leküzdenie ezeket a gátlásokat, hatalmas kemény munka árán és ismét képes megbízni valakiben és újra szeretni valakit, akkor megint átbasszák... 😂
márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Barito ***** válasza:
13%
Első válaszoló, önző vagy.
márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
#3 Te meg hülye
márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokkal többet látunk a párkapcsolatok negatív oldaláról, mert általában ez jön fel, a megcsalás, a válási feszültségek, a vagyonmegosztás, stb. Ezek meg nagyon sok embert elbizonytalanítanak, hogy érdemes komoly kapcsolatra törekedni, hát én nem akarok veszekedésre, vitára, csak hagyjanak békén egyedül. Nekem is volt már csalódásom, de most is azt hiszem, hogy ha egy megbízható párt találnék, akkor hiszek abban, hogy megtudnám oldani a kapcsolattal járó terheket és konfliktusokat.
márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl elméleti a kérdés. A gyakorlatban folyamatosan törekedni kell arra, hogy a jó dolgok kerüljenek túlsúlyba. Ez mindkét fél részéről kölcsönös alkalmazkodást kíván. Viszonylag hamar kiderülhet, hogy az egyik fél gyengeségeit tudják-e ellensúlyozni az erősségek illetve vannak-e olyan tulajdonságai a feleknek, amik összepasszolva mindkét fél életminőségét jelentősen képesek megemelni. És hát nem kell figyelmen kívül hagyni a biológiai tényezőket, azt, hogy egy férfi számára a gyerek éppen olyan fontos, mint a nő számára. A család valóban pozitív hajtóerőt jelent.
márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
De ezeknek amiknek leírtál mi köze az átlagos férfiakhoz? Ezek a dolgok jóképű férfiak kapcsolataiban is lehetnek, én is ismerek olyat ahol két szép ember össze vissza csalta egymást, olyat is ahol a srác még kicsit rosszabbul is nézett ki mégis ő kezdte csalni a lányt. Miért van kiemelve hogy "átlagos férfiak"?
márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ma már az a mondás, hogy dobd ki az első gondnál, majd jön a másik. Mindenki könnyen leváltható, így értéktelen lett. Ilyen társadalomban semmi értelme ismerkedni, akár nőként akár férfiként.
márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!