Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten (beleértve ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten (beleértve ezt az oldalt) miért csak csúnya fiúk vannak? Lehet egyáltalán épkézláb férfivel ismerkedni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én a páromat neten ismertem meg, és rettentően vonzónak tartom még mindig, 6 év után is.

Szóval nemcsak csúnyák vannak.

2019. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és hol ismerted meg? :) illetve ezek szerint az régebben volt
2019. máj. 30. 19:49
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, itt csak csúnya fiúk és lányok vannak, de még azok se jönnek össze.
2019. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A donna.hu közösségi oldalon, aminek már megszűnt ez a funkciója.
2019. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

1. A "csúnya" eléggé szubjektív dolog. Biztos vagyok benne, hogy van olyan fiú, akinek te is "csúnya" vagy.

2. Aki szép, az minek akarna az interneten ismerkedni? Valószínűleg az interneten kívül is van elég lehetősége.

2019. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akadnak azért neten is normálisak. Pl keresztanyám 50 éves lesz lassan és nem rég volt a 2. házasságkötése. Én nekem mondjuk nem bejövős a neten ismerkedés kell a személyes kontakt. Főleg tömegközlekedem és szoktam látni szimpatikus fiatalembereket. Parkokban is akadnak meg normálisabb rendezvényeken.
2019. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Vannak nem csúnya fiúk is. Csak a legtöbbjüknek van ugye párja, a többiek meg veled azért mégsem jönnének össze. Egyébként mit érdekel ez téged? Hisz te is csak egy trollkod9 poets vagy. :)
2019. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
interneten is vannak jó pasik csak ahhoz jó nőnek is kell lenni...
2019. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Bocsika de ha téged mint fiatal lányt nem ostromolnak a virtuális világon kívül (azaz hús-vér emberek közvetlen környezetedben) akkor te sem lehetsz valami hűha....
2019. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Általában ezek a verziók szoktak lenni élőben:


1.) Néznek a fiúk mint borjú az újkapura, de nem mernek odajönni vagy esetleg még le is sütik a szemüket :D


2.) Szemezni próbálnak velem vagy mosolyognak, de igazából én ebben nem vagyok jó és nem nagyon tudom mit csináljak ilyenkor, zavarba is jövök.. szóval visszamosolyogni nem tudok. (ehhez fűződően van is egy storym, amikor megbántam, hogy nem mosolyogtam vissza a srácra, mert nagyon helyes volt)


3.) A kisebb százalék aki direkt átnéz rajtam ilyen nagyképűen, de amikor azt hiszik, hogy nem nézek oda, bámulnak.


Úgyhogy ennyit erről, nem fogom bizonygatni hogy hűha vagyok, de szívesen küldenék képet a kétkedőknek... csak azért annál óvatosabb vagyok.

2019. máj. 30. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!