Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a tapasztalat hiánya miatt már egyáltalán nem merek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Volt kb 2 barátnőm. Azóta eltelt 5-6 év magányosan. Nem az a fajta vagyok, akinek mindegy csak legyen, de akiket megszerettem, ők visszautasítottak. Elképzelni sem tudom, milyen lehet párkapcsolatban lenni, viszont pár hónapja érzem, hogy a magány teljesen ki akar csinálni.

2019. júl. 24. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ismerkedj, és kamuzz be még néhány exet, egyéjszakás kalandot és/vagy szeretőt az elmúlt 5-6 évből!
2019. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozol ismerkedni?
2019. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Benne van a kérdésben, hogy nem merek. :/, kicsit néha olyan mintha már nem is érdekelne az egész, de aztán néhány nap múlva észreveszem, hogy totál egyedül vagyok.
2019. júl. 24. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez baj. Ha kiugrasz a "mókus kérekből" aztán már nagyon nehezén szállsz vissza... Ergo elszoksz az ismerkedéstől. Mitől félsz? Hogy azt mondja a csaj, h köszi, de nem? Mi van akkor? Vagy félsz h kiszúrnak veled? Vannak nagyobb gondok is az életben minthogy ettől féljen valaki. Nyilván sok csalódás után másképp látja az ember, ha de nem is próbálkozol, akkoe csodát ne várj! Senki nem fog helyetted párt szerezni, elmenni helyetted randira és így tovább. Esetleg irhatsz privatot ha gondolod!
2019. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne dobd el a fegyvert és szerezz tapasztalatot! Magad is írod, hogy ennek hiánya miatt nem mersz ismerkedni. Járj olyan helyekre (legmegfelelőbb, ha baráttal, barátokkal mész) és így szerezz tapasztalatot. Ha egy lány lelép mellőled, nézz másik után, ne keserítsen el a kezdeti sikertelenség. Ha megpróbálod, néhány esetben sikertelen lehetsz ugyan, de ha meg sem próbálod, eleve sikertelenségre száműzöd magad.

Ffi.

2019. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a felfogást a sporthoz tudnám hasonlítani aki túlsúlyban szenved. Leakar fogyni, de nem tesz érte semmit. Hiába fogja 646272 ember elmondani, hogy hogy próbáld meg ha nem emeli meg valaki a seggét. Szóval hajrá. Sajnálatod még magad, vagy büszke férfiként viselkedsz?
2019. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


#6

Szerencsére a sporttal nincs bajom, csinálom rendszeresen, küzdök a súlyfelesleg ellen :)

2019. júl. 24. 09:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem rád értettem, csak egy példa volt :) De a sportból is meríthetsz motivációt rávetítve a kapcsolatépítésre. Gondolom mint mindenkinek, neked sem volt egyszerű elkezdeni. Bátorság kellett ahhoz is. De ha visszatekintesz, akkor látsz némi különbséget, akkor és most, mégha pár hete vagy hónapja is kezdted el. Az ismerkedés is ilyen. Elején lehet h kudarcaid lesznek, csalódások, de ez ezzel jár :) Ezt kellene valahogy fejben is lerendezni. Továbbá, hogy semmi se garancia. Nem menekülhetsz az mögé, hogy "mi van ha jól elvagytok, majd lelép". Ez sok évnyi kapcsolatnál is benne van a pakliban...
2019. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazából az zavar a legjobban, hogy egy csomó dologban ügyes vagyok, sikeres, de még így is annyira telivagyok önértékelési problémákkal, meg szorongással, hogy sokszor ha mondják, hogy milyen király amit csinálsz, magamban nem tudom annyira nagyra értékelni. Mintha félnék attól, hogy átcsapnék beképzelt egoistába.

A félelmem akkor kezdett kialakulni, mikor belegondolok, hogy mindjárt 25 leszek, nem rég végeztem a főiskolával, elkezdtem dolgozni persze minimálbérrel, és eltűnt mindenki vagy a párjával, vagy valami társasággal.

Nyilván nem én küzdök egyedül ezzel. Baromi nehéz megnyílni az emberek előtt. Lányokról ne is beszéljünk.

2019. júl. 24. 09:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem a helyzeted de ne keserdj el. Chatelj ismerkedos oldalakon, de ne feltetlenul azzal a céllal h párt találj. Gyakorold az irogatast :) A puding próbája az evés :)
2019. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!