Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mi tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Kicsit husisabb lettem, és amikor ez szóba kerül, akkor azt szokták mondani, hogy ne fogyjak, meg szép vagyok így is. Viszont szerintem régebben sokkal csinosabb voltam, amikor kevesebb kiló voltam.

Ezt most csak kedvességből írják, vagy valóban a vékonyabb, törékenyebb forma a nőiesebb?

[link]


Arra szavazz, amelyik jobban tetszik, akár nőként is


márc. 10. 16:32
A kérdező szavazást indított:
bal
jobb
38 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Így is szép vagy, de nem válna hátrányodra ha fogynál sem
márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Jegyezd meg jól: Csak a kutyák játszanak csontokkal! :D


Ez persze nem azt jelenti, hogy a vékony lányok rondák, mert nem. Sőt, a mai anorexia-a-menő világban akin 1kg súly felesleg van az már d-gadt disznó a többség szerint.


De! Ami igaz, az igaz: Jobb, ha van mit fogni és nem kell attól félni hogy egy erősebb mozdulattól törik a csaj...


Arról nem is beszélve, aki a súlyod miatt dob/nem választ az alapból felejtős. Gondolj bele. És ha meghízol betegség/terhesség miatt? Majd kiadja ultimátumban hogy vagy lefogsz vagy szakítás??

márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mindekettő jó nem szavazok. Egyél egészésgesen, mozogj és lesz ami lesz. A lényeg az, hogy olyan életmódod legyen, amivel nem folyamatosan nőni fogsz.
márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Jó lenne, ha a test felsőbb részét is láthatnám.

Nem kedvelem a túl soványakat, de a túl kövéreket sem. Talán a bal oldali szemrevalóbb.

márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
A világos farmeres!!
márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

A bal oldali kb a "tökéletes" alkat, amit a többség keres. A jobb oldali pedig a "még jó". Én mindenképp megpróbálnám visszaszerezni/megtartani az előbbit (balt), főleg fiatalon.

Nem leszek népszerű, de szerintem eléggé megvastagodtál, persze sokaknak ez tetszik, csak ne indulj meg a lejtőn.

márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a jobb oldali szexibb, bár az alakodon múlna inkább.
márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a jobb oldali jobban bejön.

Dönts úgy, hogy mikor érezted magadat jobban.

márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Hetero nő vagyok, szóval nem releváns, de azért leírom: mindkettő jól néz ki, látszik is, hogy izmos, formás vagy. Nekem a jobboldali, világos jobban tetszik. De az igazság az, hogy igazából a Te véleményed számít egyedül.
márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Hiába szebb a jobb oldali, ha te kövérnek érzed magad, mert fejben eldöntötted akkor fogyj vissza.. Ilyen egyszerű. Szerintem a jobb oldali szebb, formásabb, nőiesebb. De olyannak kell lenned, amiben te jobban érzed magad különben jön majd a "hazudsz nem is vagyok csinos" vergődések. xD
márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!