Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lefogyjak a régi mereteimre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogyjak a régi mereteimre, vagy ne? Férfiaknak mi tetszik jobban? Több lenn! Lefogynom nem lenne probléma, itt most nem a fogyással van a gond, hanem azzal, hogy nem tudom, mi néz ki jobban, éremes-e egyáltalán visszafogynom.

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Karcsú, sőt vékony vagyok, bár nagyon kis zsír van már a popómon, hasamon, combomon.

De régebben nagyon vékony voltam, sőt, sovány voltam.

Nem tudom, párkeresési szempontból örüljek-e a súlygyarapodásnak. Valamelyik férfi, mikor vékonyabb voltam, szinte luxusnőnek tekintett a vékonyság miatt. (Ezt a "luxusnő" szót most találtam ki. :D Szóval extra jó nőt jelent, nem luxusprostit, letisztázom.)

Persze más férfiak meg mondták, az a jó ha van mit fogni, nagy kufferba jó pakolni, meg a csontokkal jatszanak a kutyák, stb.

Most, hogy már nem vagyok sovány, csak vékony, karcsú alakú, már ezek nem vonatkoznak rám. De az is tény, hogy kezd narancsbőr megjelenni, ami szerintem nem szép, és hát már senki se tart luxusnőnek így, én se magamat.

Ezért fontolom, hogy lefogyjak. A korábbi méreteimre.

De nem tudom, hogy párkeresési szempontból megéri-e.

Minek fogyjak le, ha megint azt látom majd, hogy sok férfi leszólja a nagyon vekony nőket?

Ugyanakkor miért NE fogyjak le, ha így átlagos vagyok, úgy meg legalább páran luxusnőnek tekintettek?

Nekem a párkeresési szempont sokat nyom a latban, szeretnék a lehető legjobb nő lenni. Ha csak magamra hallgatnék, lefogynék, szerintem úgy voltam bomba, mikor nagyon vékony voltam, luxusnő alakkal (ezt most találtam ki, mint írtam :D). De ha több ferfibek tetszik ez az átlagos test, akkor lehet inkább maradok így, kis feleseggel feneken, combon, hasikón.


2022. jan. 12. 12:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
ha igy is vekony vagy, akkor ne fogyj le csontosra, nem is egeszseges
2022. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

A ferfiak izlese nem uniformizalt, mint a tietek. Vagyis mindket valtozatodban meglesz a sajat kozonseged.....



37F incel

2022. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Húha, szerintem inkább legyél olyan amilyen formában a legjobban érzed magad, ne másoknak akarj megfelelni.
2022. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te jól érzed magad.


De attól is függ, hogy ez a túlsúly a seggeden milyen...a bőröd szintén sima feszesebb, vagy amolyan erősen narancsbőrös...

2022. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
a csontsovány nem vonzó
2022. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt írd le a sok szöveg helyett, hogy hány cm magas vagy és hány kg?

Az egész szövegbe ez lenne a lényeg!

Ezek alapján lehet testzsír százalékot és BMI-t számolni, mielőtt még kórosan soványra fogynál.

2022. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Itt ugye az van, hogy 26 éves vagy és ennyi idősen akkor vagy a csúcsformában, ha egy 26 éves, csinos nő tudsz lenni. Ne akar már olyan lenni, mint 18 évesen, az az idő már elmúlt. Ami jól áll egy 18 évesnek, már nem biztos, hogy 26 évesen is ugyanúgy jól áll. Egyébként ha jól veszem ki a szavaidból, te gyakorlatilag felszedtél pár kilót és amolyan skinny fat alkatod lett? Ez esetben a felugrott pár kiló zsírt ha átformálod némi sporttal izommá, akkor jobb alakod lesz, mint valaha is volt.
2022. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 VincentLaw ***** válasza:
100%
Ennyiből szerintem nem lehet megmondani, összképet kell nézni vizuálisan. Az megoldható, hogy valahova felteszel előtte/mostani képeket, ahol látszik az alakod, az arcodat meg kitakarod? Úgy szerintem érdemibb válaszokat fogsz itt kapni.
2022. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sportolj hogy formás legyél, ne fogyózz.
2022. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nem fogsz tudni tetszeni. Mindenki ízlése más. Ahogy ételekben sem mindenki ugyanazt szereti, nem mindenkinek ugyan az a ruha tetszik, így az emberi külsőben sem mindenkinek ugyan aza vonzó. 26 évesen már nem ilyeneken kellene agyalnod, és tudnod kellene, hogy nem csak a külsőn múlik az, hogy kinek tetszel, persze mindenki azt látja elsőnek, de pl. hiba van szép arcod, ha pl. ápolatlan vagy a kisugárzásod nem olyan.
2022. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!