Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szomorú lennél ha 26 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú lennél ha 26 éves korodig nem lett volna barátnőd?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadnád el?
márc. 10. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem elfogadni próbálnám hanem változtatni magamon.
márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan minek? Nem ér annyit senki. Inkább ja magamba invesztálnék minden lehetséges módon.
márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát, 35 leszek és még mindig nem jött össze. Egyszer eljön az a pont, amikor nem tehetsz mást.
márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én 21 éves vagyok és sajnos "nagyon jó" irányba haladok, hogy nekem se legyen barátnőm. Próbáltam változtatni magamon, de nem nagyon tudok mássá válni, mint aki vagyok. Rossz érzés, hogy valószínűleg örökre egyedül maradok, de már próbálom elfogadni. Pl.: folyton felhozom magamnak, hogy egy párkapcsolat mennyi teendővel, anyagi kiadással stb. jár. Remélem idővel beletörődök és nem fogok szomorkodni miatta.
márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Mit aggódtok? Nekem volt több kapcsolatom már, de köszi nem kérek belőle többet. Sexhez meg máshogy is lehet jutni, semmi szükség kapcsolatra.
márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan. 5 éve nincs senkim, idén leszek 30. Nem szomorúságot érzek hanem inkább beéetörődést. Ez van, ezt dobta a gép.
márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem se volt soha barátnőm nem vagyok kifejezetten helyes szemüvegesen még rondább vagyok. 27/F
márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Probalkozz ne add fel
márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akinek 26 éves koráig nincs barátnője az meleg.
márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2, de ezt leszámítva nem.

Az egyetlen kötelező dolog az életben amivel foglalkoznom kell az a munkám minden mást úgy oldok meg ahogy én akarok.


Azt veszek a pénzemből amit én akarok. Ha akarom ülhetek itthon egész nap.

Saját házam és kocsim van. Azt csinálok amit én akarok és senkihez nem kell alkalmazkodjak. Szexhez meg nem kell párkapcsolat.


Szóval nem.

márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!