Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szomorú vagyok azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok azért mert nincs meg nem is volt barátnőm. Ha lenne akkor egyből megváltozna az életem?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy azt látom hogy sok lány felszínes, és nem valami megbízható. Ilyen lány mellett szenvedék. El vagyok bizonytalanodva hogy most nagyon vágyom barátnőre de lehet hogy egy nagy csalódás lesz az egész.

Mit gondoltok erről?


2021. máj. 22. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Forditva. Akkor lesz baratnod, ha ezzel a buvalbaszott ragorcsolessel felhagysz.
2021. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Viszont náluk van az összes nuna. Szóval állnod kell a sarat, öcsém.
2021. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Először egyedül légy boldog és ne azért, hogy megváltozzon az életed, hanem szeretetből.
2021. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2. XXI. században ne vegyél erre mérget ><
2021. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Eleve csalódás lesz, ha azt várod, hogy megváltoztatja az életed egy másik ember, vagy hogy az ő dolga téged boldoggá tenni. Amúgy te őt boldoggá tudnád tenni? Vagy csak elvársz?
2021. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Na én meg túl vagyok pár csalódáson még is próbálkozom és jól elvagyok kapcsolat nélkül is.

Magadba tegyél rendet, addig ne keress senkit!

2021. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szektákba ad "isten" feleséget, tényleg, Hit gyüliseknél nőtöbblet van, egyből lesz, csak meg kell maradnod olyan fajta hívőnek.
2021. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megváltozna
2021. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hosszú távon senkinek nem jó egyedül. De ha az életed alapban egy rakás szerencsétlenség, akkor ne várd, hogy majd egy lány megváltoztatja. Eleve ezzel a hozzáállással nem vagy vonzó egy lány számára, hiszen általában egy kiegyensúlyozott, pozitív embert szeretnénk társnak magunk mellett. Amúgy ez gondolom a férfiakra is igaz. Szóval ha rendet tettél magadban, és jól érzed magad a bőrödben, akkor több esélyed lesz barátnőt találni.
2021. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ha lenne akkor egyből megváltozna az életem?"

Lenne rá esély, hogy sokat változtatna. Bennem nagyon sokat változtatott az első barátnőm, bár nem éreztem magam szerencsétlenségnek, de pozitívan felhúzott érzelmileg.


"El vagyok bizonytalanodva hogy most nagyon vágyom barátnőre de lehet hogy egy nagy csalódás lesz az egész."

Hát, akkor olyan lányt keress, aki normális, nem felszínes... Ha meg nem találsz, nem jössz össze felszínessel... ??? Nem értem.

2021. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!