Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdések egyrészét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdések egyrészét csak trollkodásból írják ki?

Figyelt kérdés
És nem gondolják komolyan a kérdésben leírtakat hanem a céljuk mindössze másoknak a bosszantása.
márc. 11. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem. Vannak persze akik csak trollkodnak, de sajnos a nagyrészének súlyos gondjaik vannak. Nagyon nehéz úgy élni, hogy nincs párod, miközben az utcán, a tv-ben stb. mindenhol boldog, párkapcsolatban lévő embereket látsz. És hiba akarsz tenni ellene, nem sikerül.
márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem igen, nagy részét a kérdéseknek ugyanaz a pár idióta írja ki és ha komolyan is gondolja leginkább csak polgárpukkasztás a célja, meg a kiemelt figyelem. Nézd meg kérdező mindig az ilyen idióta kérdések generálják a legtöbb választ, vannak olyanok is ahol már 20+ oldalnyi veszekedés van és akár évek óta megy.

Van aki meg szimplán trollkodik, szándékosan kiforgatott, abszurd baromságokat ír és úgy tesz mintha ténylegesen "incel" lenne (mondjuk attól még lehet az).

márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 shortcel165 ***** válasza:
2%

Az incelek többsége kamu troll.


Se nem mindegyik!!!

márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

Igen, csak trollkodásból. Én egy hobbi incel vagyok, aki azért jár ide, hogy kiakassza azt a 4-5 panelproli 50 éves nőt, akik szerint a nőknek minden alanyi jogon jár. Sikerül is általában.


A való életben nem ilyenek a nők mint itt. Akik itt vannak azok defektesek. Én azután éreztem késztetést a regisztrálásra, miután elolvastam pár kérdést és azok válaszait. Azonnal tudtam a kötelességemet.

márc. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Először komolyan írtam, de aztán a válaszok láttán trollkodni kezdtem inkább.
márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!