Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdések egyrészét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdések egyrészét csak trollkodásból írják ki?

Figyelt kérdés
És nem gondolják komolyan a kérdésben leírtakat hanem a céljuk mindössze másoknak a bosszantása.
márc. 11. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

.... nem hiszem....

Ha valaki hónapokat/éveket szán az életéből arra, hogy egy oldal felhasználóit szivassa, azt szerintem már nem lehet trollkodásnak hívni.

márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon kis része trollkodás.


Nagy része meg ugyan attól a pár gyökértől származik akik azt élvezik, hogy addig is foglalkoznak velük a nők ameddig tudnak provokálni a szarságaikkal.


F

márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Van közte néha troll is mert remek provokációs ütközőfelület, de van közte jópár önigazolást és figyelmet kereső incel is. Amit itt aztán meg is kapnak, mármint az utóbbit, a figyelmet. Aztán ez napi szinten zajlik itt sok sok kérdésben ismételve, öngerjesztő körfolyamatként.
márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is ugyanaz a pár ember incelkedik itt egyfolytában.

Mindig ugyanattól a 3-4 felhasználótól kapok üzenetet, miután válaszolok ilyen jellegű kérdésekre.

márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nagyrészük trollkodás és ugyanaz a pár ember írja őket. Van olyan felhasználó, aki az elmúlt 30 napban a pontszáma alapján 475(!) kérdést írt ki csak ebben a kategóriában, de vannak mások is 300 kérdés felett. Szerinted?
márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Már privátban is támadnak? Te jó ég. Egyébként én se hinném hogy olyan nagyon sokan lehetnek itt, konkrétan én 5-10 köré saccoltam a számukat. Csak ugye folyamatosan írják ki szinte ugyanazokat a kérdéseket.
márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
A kevés interakciók egyike ezen a felületen történik a nőkkel az inceleknek. Élvezik a figyelmüket, akkor is, ha az negatív. Ezért mondom mindig, az ilyen incel kirohanásokat teljesen ignorálni kell, mert még a negatív női figyelemért is majd meghalnak.
márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Az a pár incel nem sok vizet zavar, de akik itt 0-24-ben előadják a sikeres, boldog párkapcsolatban élő feminista szerepet, azok közül sokan valójában frusztrált femcelek.


Akik itt a férfigyűlölő, a férfiakat primitív állatoknak címkéző kommenteket évek óta felpontozzák, azok ugyanolyan lelkileg sérült retardáltak, mint az incelek, csak annyi a különbség, hogy ők többen vannak.

márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, tényleg van pár selejtes.
márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Nagy reszet Balazska irja ki, neki ez a szorakozasa. Munkaja nics, noje nincs, cserebe alkoholista, es nem kicsit szemelyisegzavaros. Ha ilyen ...cel nevu, vagy hangzatos moozaiknevekkel talalkozol, akkor az o. Neha lebukik, akkor elkotrodik es kreal egy masik szemelyiseget maganak. Szerintem ez a 400 netto allati noket szapulo is az. Ismertetojelek:

- nogyulolo

- feminizmus fogalamat nem ismeri

- egyenloskodni akar

- csak a top nok erdeklik

- ugyanazokat a paneleket hajtogatja, mint egy rossz arogan toni kutya.

márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!