Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon megváltoztak az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megváltoztak az ismerkedési szokásaim. Mikor utoljára voltam szingli, meg ahogy most viselkedem, teljesen eltérő. Lenn felsorolom. Mi a véleményetek, mitől lehet ez? N

Figyelt kérdés

Mikor utoljára szingli voltam:

- mindig aggódtam randi előtt, jajj, de kínos lesz hogy kínos lesz fizetéskor

- mindig törekedtem hogy felesbe menjen a perkálás, fejszámoltam is ez érdekében, stb. Volt, hogy trükkel fizettem, mikor kiment a budiba rendeztem a cehhet.

- rengeteget chateltem az ismerkedő partnereimmel, randipartnereimmel

- úgy prezentáltam a külsőmet, hogy vajon mi tetszik a férfiaknak, e szerint öltöztem a randira


Most:

- egyáltalán nem igyekszem felesbe fizetni, akkor vagyok elégedett, akkor érzem úgy hogy akar is engem, ha tudom, ő tett többet az ismerkedésbe, randikba anyagilag, és mivel azt akarom érezni hogy akar engem, mindig tartom a ferde mérleget

- nem chatelekt sokat az emberekkel, sokára válaszolok, nem részeletezek dolgokat. Régen minden tudásom kitártam a chaten, mély elemzésekbe bonyolódtam, hosszan meséltem emlékeimet... Most semmi ilyen

- most hétköznapi mód öltözök a randikra, nem nézem mi tetszik a férfiaknak... olyan mintha ez a szempont megszűnt volna, csak megyek, aztán meglátjuk hogy tudunk kötődni


márc. 12. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Troll vagy és férfi.
márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Az első verzió: imádnivaló

A második verzió: gyűlölni való


Szóval egy troll vagy aki ismét hergelni akarja a z embereket.

márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Troll
márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy olyan tapasztalásokon mentél keresztül, ahol beigazolódott, hogyha a második opció szerint viselkedsz, akkor könnyedebben éled az életed.


"Régen minden tudásom kitártam a chaten, mély elemzésekbe bonyolódtam, hosszan meséltem emlékeimet... Most semmi ilyen"


Igazad van. Ez nekem azt sugallja, olyan emberekre pazaroltál időt, energiát, akik eddig nem érdemelték meg. Most meg már átértékeled, hogy kinek mit adsz magadból. Ezeket amúgy is jobb a személyes ismerkedés részére hagyni, azon belül is, amikor eljön az ideje.

márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso verzio az kamaszos, akinek nincs meg szemelyisege


Masodik realitasos, mar nem igazan uj ez a talalkozunk es stb

Kapcsolatra vagysz jatszmak nelkul.

Elfogad amilyen vagy valojaban es ok

Nem kell megfelelned a masiknak mert igy vagy jo ahogy vagy

Akinek nem tetszik heloo


Szerintem egezseges nő vagy

Kb 45utan 1-2 gyerekkel es elvalt nőkent jutnak el erre a szintre


Udv

37f

márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!