Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gerincferdülés kb. azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gerincferdülés kb. azonnal kizáró ok sok embernek az ismerkedésnél? Férfiként kérdezem.

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon látványos az erős hátrány. Nem kezelték gyerekkorodban? Kezdj el gyógytornázni, nemcsak a csajok, hanem elsősorban magad miatt is, mert ha annyira csúnya, az később nagyon fog fájni.
2023. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem látványos,röntgenen lehet látni,meg lehajoláskor a gerincvonalban.A tartás fárasztó az izmoknak.
2023. okt. 22. 22:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor az így szerintem ismerkedéskor nem számít. De figyelj oda rá, én is elhanyagoltam, aztán így 40hez közel már sokszor szenvedek vele, tud fájni...


Meg ha majd lesz gyereked őt is figyeld, mert sajnos örökletes.

2023. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kinek van röntgen szeme? Mit számítana ez? Én is ajánlom, hogy gyógytornázz a saját érdekedben, de egy kapcsolatban ez szerintem senkit nem érdekel.
2023. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, mi lesz a következő? Kiműtött vakbél? Túlvágott vagy benőtt köröm? Afta a szájban? Pigmentál ánuszrózsa?


Ember, láttál már... ismerkedést? Mutass már rá, mégis melyik pontján merül egyáltalán fel a gerincferdülés:D

2023. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5,mondjuk,a szexkor.Én is 30 felett vagyok már.
2023. okt. 22. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:

6, nekem elég csúnya gerincferdülésem van, szexeltem is már életemben de.... hhhhhhogy jön ki ez a szexnél?:D

Púpos vagy? Nem tudod oldalra vagy felfelé mozgatni a fejedet a gerinced miatt? Nem tudod felemelni a kezedet? Nem tudsz lépcsőre fellépni? Vagy mi?


Ha te tényleg 30 múltál és ilyen baromságot kérdezel, akkor baromira el vagy tévedve....

2023. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7,miért lenne baromság,ha valakivel komoly kapcsolatot akarsz?
2023. okt. 23. 00:03
 9/12 anonim ***** válasza:
8, talán azért, mert a párkapcsolat semmilyen aspektusát sem érinti egy gerincferdülés, pláne ha még csak nem is látható, azaz a másik nem is tud róla, ha nem mutogatod meg neki a röntgenedet:D
2023. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak szólok hogy a gerincferdülés népbetegség, a népesség egy jelentős hányadát érinti.

Rég kipusztultunk volna ha ez kizáró ok lenne

2023. okt. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!