Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek laza jó fej barátnőket?

Figyelt kérdés

Bárhova megyek mindenki okoskodik, távolságtartó, vagy felszínes.

Jó lenne barátkozni 30 feletti nőkkel, de valamiért olyan másabb már ez a korosztály.



márc. 13. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Merrefelé keresnél? Írhatnál magadról, én is ebben a cipőben járok.
márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kocsmába érdeme lemenni, ott azért elég jó a hangulat és néha ki lehet fogni egy-két jó kártyapartit is.
márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhol. Járj nyitott szemmel.
márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a gondom.

Nincs senki a környezetemben, akivel el lehetne menni bulizni, mert otthon tesped a pasijával vagy egyedül, mert éppen a pasija bulizni van és várja haza.

Nincs senki, akivel el lehetne menni programozni, kirándulni, nyaralni, mert mindegyik csak a pasijával akar vagy majd ha lesz pasija, akkor vele szeretne ilyen helyekre menni.

Nincs senki, aki felfogja, hogy barátok vagyunk és nem "szeretők". Nem fogunk beszélni a nap 24 órájában és lehetőleg ezen ne sértődjön meg. Fontos egy barátság, fontos egy párkapcsolat, de meg kell találni az egyensúlyt. Ha a barátnő állandóan együtt akar lógni, akkor mikor tudnék a párommal lenni?

Tényleg nem tudom mi van ezzel a korosztállyal, de még normális barátságok sincsenek, aztán csodálkozik mindenki, hogy magányos, lelkisérült, elmegy mellette az élet.

márc. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!