Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introveltált pasiként sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introveltált pasiként sosem lessz barátnőm?

Figyelt kérdés
Tehát azt értem mivel introveltált férfi vagyok, nem vagyok olyan értékes mint egy rendes férfi.

márc. 14. 19:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
17%
Ha igazán introvertált lennél nem is vágynál ilyen társas dolgokra.
márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
De lesssssz.
márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Én ugyan férjnél vagyok és extrovertalt is vagyok, de nőkent csakis az introvertalt pasik jöttek be mindig is, nekem is és a barátnőim többségenek is!


Úgyhogy dehogynincs esélyed. Sokkal több, mint egy extrovertalt férfinak!

márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
De lehet.
márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
#3 Ezt valahogy nem tudom elhinni. A csajok mindig az extrivertált pasikra mennek, mert az izgalmas.
márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Sógorom introvertált, házas.
márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
3-as vagyok. Nekem az extrovertalt pasik megbízhatatlanok. Az introvertalt számomra értékes! Annak ellenére hogy én az ellenkezője vagyok. 😉
márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Akkor talán mégsem reménytelen a dolog. Remélhetőleg nem vagy egyedül ezzel.
márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Itt a gyk-n az introvertált az értékes,a gyakorlatban meg lúzerek és az extrovertált Chad fog jó nőt felszedni.
márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menjetek már ezzel az önsajnáltató incel szöveggel. Egy introvertált pasi is lehet ugyanolyan értékes, mint egy extrovertált, mindenkinek más az esete. Akik amiatt sírnak, hogy a nőknek csak az extrovertáltak kellenek, azoknak nem az a bajuk, hogy introvertáltak, hanem önértékelési problémáik vannak.
márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!