Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introveltált pasiként sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introveltált pasiként sosem lessz barátnőm?

Figyelt kérdés
Tehát azt értem mivel introveltált férfi vagyok, nem vagyok olyan értékes mint egy rendes férfi.

márc. 14. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
#10 Zéró EQ-val nem muszáj ám ilyen témakörben válaszolgatnod.
márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
#11: Szerintem ha valaki elolvassa az én válaszom és a tied is, akkor egyértelmű lesz számára, hogy melyikünknek zéró az EQ-ja (segítek: nem az enyém). Ha nekem valami nem jön össze, akkor dolgozok magamon és nem a Gyakorira járok sajnáltatni magam. A kettő közül vajon melyik lehet az alacsony EQ jellemzője? 🤔
márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező,nem tudjuk hány éves vagy.

Ha mondjuk 18,és még nem volt barátnőd,nem vesztettél semmit,még előtted az élet.

Ha 40 körül vagy és még nem volt barátnőd,az gáz.Egyrészt ez azt jelenti,jellemtől függetlenül,nem ütöd meg a mércét,a nők átnéznek rajtad,másrészt ha fél életen át egyedül vagy,nincs tapasztalatod a szexben,a női praktikákban,akkor már kár erőltetni.

márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha a címkékhez ragaszkodsz, akkor nem lesz senkid.
márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak introvertált lennél, akkor lenne barátnőd. De neked a problémád, hogy önértékelési gondjaid vannak. Valószínűleg félénk is vagy, nehezen ismerkedsz és lehet egy rakás egyéb gondod, hiszen az is kiderül , hogy az a típus vagy, aki nem tesz a céljai elérése érdekében. Pluszba az is kiderül a kérdésedből, hogy totál bizonytalan vagy. Az ismerkedésben nem az esetleges introvertáltságod akadályoz. Ne mosd össze az introvertáltságot a mentális gátaiddal és önértékelési problémáiddal. Sokan teszik ezt itt is és más oldalakon is ezért terjed az a tévképzet, hogy az introvertáltak teszetoszák, pesszimisták, szerencsétlenek. Én totál introvertált vagyok mégis van önbizalmam és nagyon is határozott vagyok és végképp nem vagyok pesszimista. És, hogy válaszoljak is például ezeket teheted, ha változást szeretnél: keress megélhetésképes munkát, tedd le a jogsit, legyen egy olyan hobbid amiben nagyon jó vagy lehet ez sport vagy bármi ami neked tetszik, keress olyan barátokat akik motiválnak, nézz utána a személyiségfejlesztés témakörének, keress egy pszichológust az önértékelési gondjaid mielőbbi megoldására.
márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%

Az introvertált továbbra sem a félénk, szerencsétlen, önbizalomhiányos lúzert jelenti.

Ha valaki introvertált az annyit tesz, hogy előbb fárad el társaságban.

márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek extrém introvertált pasit, akinek győnyőrű barátnője van. Igaz, hogy ő is 10/10.
márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom extrudált és félbehajtogattam. :))
márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!