Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 56 ezres vidéki városba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 56 ezres vidéki városban első nap 21 lájkot kaptam Tinderen férfiként az jónak számít vagy rossznak és ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 14. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Relatív a szépség. Eleve függ attól is, hogy mennyi az aránya a Tinder felhasználóknak a város lakosságához képest.

Így elég értelmetlen a kérdés.

2022. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jónak. 25f
2022. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ottani körülményekhez (értsd: potenciális felhasználók száma) és viszonyokhoz (értsd: aki egy kisebb városban kelendő, lehet, hogy Bp-en labdába sem rúg) képest szerintem jónak számít.


De azt tartsd szem előtt, hogy pár hét múlva már csak heti 1-2 lájk lesz jó esetben is...

2022. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebből mennyi az ázsiai/dél-amerikai/orosz kamu account, aki csak pénzt akar lehúzni rólad?
2022. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a 4-es is írja, lehet nagyrésze Ukrán. Én is kaptam ilyent, aztán google fordítón próbál beszélgetni, de még a cége nevét se tudta, bár azt nem tudom minek fordította? :D Continental-nál dolgozott, erre azt írta, hogy Kontinentális a cége neve.
2022. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5


Lehet, mert hazugság volt az is :).

2022. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet.🙂

Meg is sértődött mikor megkérdeztem, hogy nulla nyelvtudással miért magyar oldalon erölködik? Tény hogy sok Ukran dolgozik most Veszprémben meg Fehérváron, és vélhetően így akarnak letelepedni, hogy megfognak egy magyar pasit.

2022. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy az istenben tudjátok ennyire homokba dugni a fejeteket.
2022. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Anyunak is dicsekedtèl otthon kèrdező?


Tàn' nincsenek barátaid , hogy itt kérsz magadról kép nélkül visszacsatolást?

2022. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Relatív a szépség. Eleve függ attól is, hogy mennyi az aránya a Tinder felhasználóknak a város lakosságához képest.


Így elég értelmetlen a kérdés."


A szépség szubjektív

2022. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!