Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők véleménye érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők véleménye érdekelne, milyen kizáró okok vannak társkeresés esetén egy felnőtt férfival kapcsolatosan? Akár külső, akár belső tulajdonságot illetően.

Figyelt kérdés

#társkeresés, kizáró okok
márc. 18. 18:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Kedves 39-es, nem vettem a szívemre 36-os hozzászólását. Én arról nem tehetek, ha valakit társkeresőn csak a felszínes nők találnak meg, akik a készbe és a jóba akarnak beleülni. Mint már mondtam, én nem vagyok fent ilyen oldalakon, de ahogy hallom, nem is érdemes. Reálisan látom magam és a helyzetem, amit most nem részleteznék, de sajnos én már egyedül maradok.
ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Pl ha gyerekstátuszban van.

Szülőkkel él, mosnak , főznek rá, nincs jövőképe, nem akar közös otthont .

ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm 42-es a válaszod.
ápr. 17. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!