Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg azt szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg azt szeretik, hogy egy férfinak saját értékrendje és véleménye van és nem egy bólogató kiskutya? Hogyha tényleg így van akkor miért szakítják meg az ismerkedést, hogyha nem mindenben értünk egyet és miért nem lehet velük vitatkozni?

Figyelt kérdés
Nem ezt látom, hogy azt szeretnék, hogy egy férfinak van egy határozott értékrendje és véleménye valamiről. Nem egyezik mindenben a vélemény akkor hagyjuk ezt, nem egymást keressük, te gondolod rosszul, ne vitázzunk ezt látom.
márc. 20. 12:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek a politikai témák ennyire fontosak neked, akkor megfelelő politikai körökben/társaságokban próbálj ismerkedni és párt találni.
márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
56%
Aki a klímakatasztrófáról beszél, aztán bébibabócát akar legyártani, azt nem tudom komolyan venni. A legkörnyezetszennyezőbb dolog gyereket vállalni, és amíg a populáció nő, a fogyasztás is.
márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
43%
22. zöldesítés = kevesebb ember, több robot (parasztvakítás)
márc. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellenek robotok. Ész kell. Tök sok felesleges ember van most is.
márc. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%
Mert ez sokszor csak addig működik,amíg nem a nőnek mondasz ellent.És amíg egy nőnek annyi a vitakultúrája,érvelési képessége,hogy "Azért,mert csak" vagy "Neked azt nem kell tudnod" addig nem fogsz tudni vitázni vele."Vita" alatt itt persze nem egymás bszogatását értem,hanem értelmes eszmecserét.
márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
a googlee megmondja az igazat .. az is lehet sekinek sem lesz igaza.. a fals igazahoz meg ne ragaszkodjon mar egy ember ha hazugsagra epul.
márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én szeretem azt, ha valakinek van határozott véleménye és nem szélkakasként változtatja azt és nem bólogató kutya. De. Vannak olyan vízválasztó dolgok, amikben számomra nincs kompromisszum. És nem várom el, hogy Jóskapista azt gondolja, amit én, de azt sem, hogy azt hazudja, hogy azt gondolja, amit én vagy csak azért megváltoztassa a véleményét, hogy velem legyen. Szóval bizonyos esetekben itt van vége az ismerkedésnek, ennyi. Pl. nem jönnék össze vallásos emberrel, sem olyannal, aki szélsőséges jobboldali vagy épp homofób és rasszista. Ne változtassa meg a véleményét csak azért, hogy velem ismerkedhessen, ha az, de akkor keressen mást.


Vízválasztó dolgokon kívül teljesen oké, ha nem ért velem egyet. Mostani párommal is vannak dolgok, amikben más a véleményünk. Néha még vitatkozunk is. De a vitának is van egy határa. Van, amikor azt kell mondani, hogy értsünk egyet abban, hogy nem értünk egyet, ne legyen az az érzete a dolognak, hogy az egyik fél hergeli a másikat, mert olyan rohadt okosnak gondolja magát, ne akarja a másikat leuralni. Illetve ízlésen nem vitatkozunk, mert nincs értelme... az, hogy ki milyen zenét meg ételt szeret pl., az nem értékítélet és nem feljebbvaló az egyik, mint a másik.

márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!