Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg azt szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg azt szeretik, hogy egy férfinak saját értékrendje és véleménye van és nem egy bólogató kiskutya? Hogyha tényleg így van akkor miért szakítják meg az ismerkedést, hogyha nem mindenben értünk egyet és miért nem lehet velük vitatkozni?

Figyelt kérdés
Nem ezt látom, hogy azt szeretnék, hogy egy férfinak van egy határozott értékrendje és véleménye valamiről. Nem egyezik mindenben a vélemény akkor hagyjuk ezt, nem egymást keressük, te gondolod rosszul, ne vitázzunk ezt látom.
márc. 20. 12:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem, ilyen a párom is. A lényeg az, ha van vélemény különbség akkor ne próbáljon meggyőzni senki. Más a vélemény, fogadja el és lépjünk tovább. Ennyi.
márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
Pénzed legyen utána már laposföldes is lehetsz.
márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%

Jóképűség , 20 cm , diploma- nyelvvizsgák , autó - lakás , millió nettó


>


És az eg világon minden el lesz fogadva

márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#1 Nem szoktam győzködni embereket és szélsőségesnek se tartom magam, egyszerűen csak leírom a véleményemet, hogy mit tartok helyesnek és helytelennek. Sőt én toleráns vagyok a más nézetű nőkkel szemben, de én azt látom, hogy nagyon sokan intoleránsak és csak a saját igazuk a helyes. Legutóbb egy liberális lmbtq-s csajjal ismerkedtem és baromi intoleráns volt, pedig nem vagyok jobboldali egy baloldali érzelmű ember vagyok és megkaptam a szélsőséges címkét és lezárta azzal, hogy ne folytassuk. Volt régebben is ilyen, hogy egy liberális érzelmű nővel ismerkedtem és intoleráns volt ő is a nézeteim miatt.
márc. 20. 12:42
 5/27 anonim ***** válasza:
42%

"Nem egyezik mindenben a vélemény akkor hagyjuk ezt, nem egymást keressük, te gondolod rosszul, ne vitázzunk ezt látom."


Ha neked valóban van értékrended akkor ettől a mentalitástól inkább csak menekülsz.



Félreértékesek elkerülése végett, idióták nem csak a férfiak köreiben vannak, hanem aki ember az úgy jó eséllyel indul ezen.


Némelyik embertől az állatok is sokkal okosabbak, mert azoknak legalább megvan a magukhoz való esze, de az embereknél erről nem beszélhetünk, mert a lehetőség biológiailag adott lenne, de meg sincs meg.


Persze ami lényeges lett volna, hogy milyen kontextusban találkoztál ezzel a jelenséggel azt nem írtad le, de azért szerintem csomó olyan dolog van, amiben ha nincs egyetértés akkor kár húzni tovább, mert valóban nem egymást keresitek.

márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindegyik nő dobja be a nebáncsvirág taktikázást, ha netán kifogyna az érvekből. Vannak intelligens nők is, akikkel még nézet-/véleményeltérés esetén is lehet érdemben vitázni.

Ha viszont úgy tapasztalod, hogy „2 malomban őröltök”, akkor tényleg nincs értelme feszegetni a másik ember határait, hiszen nem passzoltok. Csak további konfliktusaitok lennének, ami meg elég fárasztó lenne hátralevő életetekben.

márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
azert nem mind1 hogy veszekedes vagy vita, mert a vitát lehet kulturaltan is muvelni.
márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

Azért mert nem azon akarok valakivel nem egyet érteni, hogy a melegeknek mennyi joguk legyen, hanem például amellett a véleménye mellett álljon ki, hogy ne legyen karmazsinvörös kanapénk, mert hányingert kap tőle, ahelyett, hogy kussolna és bólogatna, hogy persze szívem, amit csak akarsz, aztán másfél év múlva egy veszekedésnél anyázva küld el a bánatba, hogy pedig ő még ezt is bevállalta miattam, hogy megvettük ezt az ocsmány bútort.


Remélem érted.

márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

"Ha neked valóban van értékrended akkor ettől a mentalitástól inkább csak menekülsz."


Na ilyet se hallottam még. Kinek nincs értékrendje? Hitlernek is volt, attól h valaki a csótányokat többre tartja a zsidóknál, az is egy értékrend. xD

márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Kérdés miben nem értettek egyet és kérdés, hogy milyen nőkkel is ismerkedsz, vagy mit mondtál.
márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!