Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Távkapcsolatot ( 300km a táv)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot ( 300km a táv) bevàllalnàtok ha egyébként minden szuper és mindenben megfelelő a férfi?

Figyelt kérdés

Nálam most ez a helyzet… csak a körülmények nem egyszerűek.

Nekem saját házam van, de vidéken ( megyeszékhely 15km) ő albérletben él egy megyeszékhelyen. Az én munkaviszonyom határozott de hosszabbítani szoktak. Szeretem is bár lehet találnék ott is melot.

Nagyon oda akar csalni, de én ha eladom a házat az oda kevés bármit kezdeni , de itt nem maradhat üresen…csak tönkremenne. Faluban meg az albèrletezés nem megy, nemtudnám kiadni.

Sokat dilemmázok….. érdekelnének pro és kontra tapasztalatok.

35 éves vagyok a férfi pedig 37


márc. 20. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon necces,pláne eladni valaki miatt egy saját házat,akivel még együtt sem vagytok....Ne legyél meggondolatlan. Ő miért nem megy közelebb hozzád?
márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz ügy és erre nem mi fogjuk megadni a jó választ. Neked kell nagyobb áldozatot hoznod és ezt CSAK TE érzed, tudod. Szerintem megfelelő mennyiségű idő után nem ördögtől való dolog de ha oda is költözöl ne úgy tedd, hogy azonnal adod is el a kecót hanem ha úgymond bejön a sztori. F
márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem megy ő hozzád?
márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Ideig,óráig működik de hosszútávon nem megy.
márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A házat nehogy eladd (még). Próbáljátok meg 1-2 évig az együttélést valamelyikötöknél és ha jól működik, akkor lehet beszélni a továbbiakról. A távkapcsolat viszont (számomra) nem igazi kapcsolat, azt biztos nem vállalnám be.
márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Soha a büdös èletben nem adnám el a házamat egy pasi miatt...

Főleg így ha nem is èltünk még együtt. Mi van ha feladsz miatta mindent és szakít veled?

márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ő azért nem jön ide mert ott jól keres,aztmondja hülye lenne Borsodba jönni. Ezért akarja hogy én menjek. A házat meg ha nem adom el üresen csak tönkremegy feltörik stb…..
márc. 21. 05:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha eladod akkor meg nem tudsz az arából másikat venni. Nem lesz többet házad soha, max ha 3 gyereket kinyomsz meg hitelt hitelre halmozol.

Azt sem tudod, hogy lenne-e munkád az ő városában. Egyáltalán mennyit fizetne a munkád, ha találnál valamit?

Minimálbér?

Mennyi ott egy albi? Ha hirtelen dobna, akkor tudnád fizetni?


A másik, a házeladás se egyik percről a másikra megy. Ha cigus helyen laksz, akkor akár évekig is hirdetheted. Mi is hirdetünk egy borsodi városban két házat, jelentősen ár alatt, nem sok sikerrel. Olyan ajánlatokat kapok hogy 2 millió...a nyílászáró csere többe került...

Ezt is vedd figyelembe.

márc. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Munka lenne ott, azzal nem lenne gond. Albit is tudnék fizetni, csak tényleg visszalépés lenne a saját házhoz képest az albérlet.

De ha menni szeretnék akkor csak az eladás az opció, mert bár konkrétan ahol én lakom nem roma település de a környéken azért vannak bőven.

Vevő lenne a házra mert relatíve olcsó a mai árakhoz képest és ez egy borsodi viszonylatban jó település.

Emiatt is nehéz dönteni mert nincs visszaút.

Meg itthagyni úgy a házam , hogy valaki felügyeljen rá az pénz plusz a rezsi plusz az ottani albi az ottani rezsi és egyéb költségek az már együtt sok lenne….


De akkor mégis mi lenne a megoldás ?

márc. 21. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!