Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért csak az olyan hapsikkal jönnek össze akik tervezik vagy esetleg már kint is élnek külföldön?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a lányok többsége csak azt tekinti férfinek, ideális partnernek aki tervezi, hogy ki megy külföldre vagy volt már kint vagy már kint is van. Inkább bele mennek távkapcsolatba meg abba, hogy hónapokig csak videochaten látják egymást, de helyi fiú nem kell Nekik. Ez miért jó?


Én 23 éves srác vagyok, örököltem házat, földet, 2 autóm van (igaz csak régi Suzukik, de mind2 jó műszaki állapotú), tervezgetem, hogy újítgatom a házat, ha lesz társam, övé lenne az egyik autó. Nekem nincs olyan tervem, hogy ki menjek külföldre, mert ez az én hazám illetve nincs kint egy ismerősöm se, minek kockáztassam meg a vagyonomat, hogy ha esetleg kint nem találnék munkát? Mert hát ugye az 1. fizuig ott kint élni is kell, ami 3x annyiba van, egy kisebb vagyon kell és mi garantálja, hogy sikerem lesz? És ahogyan láttam azért kint is kellenek ismerősök sőt méginkább, hogy külföldiként munkát kaphass...


Viszont így elég reménytelen a társkeresés, mert a lányok elvárják, hogy a pasinak hosszú távú tervei legyenek, de az enyémek nem számítanak a szemükben terveknek csak az ha szerepel benne külföld...


23/F



2017. okt. 20. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Srácok, ti ezen az oldalon valami képzelt világban éltek, esküszöm :D
2017. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
ez már tényleg másik dimenzió,vagy csak van egy igen aktív troll kérdező.
2017. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Pont veled egyidős a párom. Leszögeztem, hogy semmi szín alatt nem megyek ki az országból. Ha ez megtörténik valaha, akkor vagy nyaralunk vagy vagonban visznek. Összejöttünk.

31/f

2017. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az idén több csajnál is próbálkoztam, az egyik össze jött egy olyan hapival aki rá 2 hónapra ment ki Angliába, egy másik össze jött egy olyannal aki Koreában él...


Még is mit kellene gondolnom???

2017. okt. 20. 23:08
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
25 éves nő vagyok és eszem ágában sincs külföldre menni, és a páromnak sem.
2017. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
amúgy ha jól emlékszem az önsajnáló fázisokra itt az oldalon,először voltak a kisfarkúak,majd az alacsony törpe srácok,aztán a magas soványok és mostanában meg egy ideje az anyagi szinten megfelelési kényszeresek vannak.
2017. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlenül a kérdésre válaszolok,de szerintem aki elég ügyes az itthon is jól tud élni..
2017. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
2017. okt. 20. 23:14
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Én pont az ilyeneket kerülöm.
2017. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy burkolt vagyonnyilatkozat? Versenyezhetünk, kinek van több, ha erre vágysz. Jézusom...
2017. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!