Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit üzennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit üzennétek olyan 30+-os férfinek, akinek alig volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Volt összesen egy 2 éves kapcsolatom (amiből velem szakítottak), meg a huszas éveim elején/közepén néhány 1-2 hónapos "járás", amik után mindig kikosaraztak. Az 1-2 hónapos rövidebb kapcsolatok online ismerkedésekből jöttek, a 2 éves egy leszólításból. De a munkámból kifolyólag távmunkával dolgozok már évek óta, és nincsenek barátaim, akikkel bárhova is mehetnék.


Maradjak társkeresőkön fent önző módon, hogy eggyel több "selejtet" kelljen elhúznotok balra (és ezzel több munkátok legyen normális férfit találni)?

Vagy legyek inkább önzetlen, és hagyjam, hogy könnyebben boldoguljatok, mert ilyen idős kor felett már nemigen lesz a statisztikám hirtelen kiugróan jobb?



márc. 20. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Szedd össze magad lelkileg, menj el pszichológushoz (ebből az önző/önzetlen dumából meg az elmagányosodásból kiindulva szükséged van rá), és keress valami hobbit, elfoglaltságot, ahol legelőször is barátokat szerzel. A csajozás szerintem ráér még mondjuk egy évet pluszban amíg dolgozol ezeken. Próbálj megnyílni, tanulj meg sikeresen beszélgetni random emberekkel is.


Lányként mondom, az hogy ennyi idős korodra sincsenek barátaid az sokkal aggasztóbb, mint az hogy nincs sok tapasztalatod kapcsolatokkal.

márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát engem olyan hobbik érdekelnek, amiket a legtöbb ember kinövi a gimi alatt.


Képregényeket olvasni, videojátékozni már 30+ évesen nem szokás, főleg nem a nők körében. Amerikában divat ez ilyen idősen is, de Európában messze nem az.

márc. 20. 23:56
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

na csak a lányokra ne hallgass, szerinted tud várni egy évet? amikor az ilyen embernek minden perc kinszenvedés, nyilván te könnyen beszélsz amikor egyszerre hárman négyen környékeznek minimum, csak válogatni kell


kérdező szerintem kiégtél hagyd a francba a társkeresőt meg az internetet, menj el szórakozóhelyekre, vagy bárhová ahol nők is vannak, próbálj élőben csinálni valamit

márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Őszintén azt gondolom, hogy én már kinőttem a szórakozóhelyeket.

De emlékszek, amikor még egyetemen elmentünk valahova meginni valamit szaktársakkal, majd jött egy 30+-os és be akart "csatlakozni"... Hát elég kínos volt az egész.

Nem szeretnék olyasvalaki lenni, aki ilyen. Meg azt sem szeretném, hogy én ott "bólogassak" a zenére itallal a kezemben és közben sasoljak.

márc. 21. 00:01
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor igy irom hogy mindenki értse "szórakozóhely" (romkocsma, diszkó, fesztivál mindegy) vannak külön bulik ahol nincsenek tinik, senki nem fog kinézni legalábbis pesten biztos hogy nem itt minden korosztály jár, ha akar
márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Értettem.

És szerinted nem furcsa, ha odamegyek egyedül és nézek ki a fejemből, miközben mindenki más 2-esével, 3-asával megy?

Még ha meg is látok egy nőt egyedül iszogatni, mi a garancia arra, hogy a párja nem épp a mosdóban van, majd egyszercsak kijön és rám támad?


Hidd el, nem a kifogásokat keresem, de ezek szerintem nagyon is lehetséges opciók, amik megtörténhetnek ilyen helyeken.

márc. 21. 00:14
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezért kéne barátokat szerezned.
márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szereznék én, de hogyan... Ha mindenkivel ennyire eltér az érdeklődési kör.
márc. 21. 00:22
 9/14 anonim ***** válasza:
közel sem megy mindenki párban megy, nem mintha számitana, és nem fog senki rádtámadni sokkal jobban megüti utána a bokáját nem ér ennyit, meg ha nem fetyo a nő szól hogy a barátjával van
márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
#8: ha ennyire nem vagy képes másokkal kapcsolódni, akkor, már ne is haragudj, hogyan funkcionálnál egy kapcsolatban?
márc. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!