Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen nem volt még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen nem volt még soha kapcsolatom, ez hatalmas hátrány?

Figyelt kérdés

Sosem volt még párom. Nem azért, mert nem kellettem volna fiúknak, férfiaknak, hanem azért, mert én nem éreztem magamat elégnek egy kapcsolathoz. Főleg az élethelyzetem miatt.

A gimit otthagytam, majd estin fejeztem, sok ideig nem kaptam munkát, 2 elkezdett egyetemet is otthagytam 1 félév után, szégyelltem a helyzetemet, nem éreztem magamat alkalmasnak egy rendes, felnőtt párkapcsolatra. Nem mertem felvállalni sosem a valós problémáimat, életemet, ezért inkább kerültem az ilyen helyzeteket.

Most 24 éves lettem januárban, végre lett munkám (sok év semmittevés után, ami tudom, ciki, de most kezdem nyeregben érezni magamat). Mellette levelezőn tanulok egy szakmát, ami végre tetszik. Most érzem azt, hogy fel merném vállalni magamat egy férfinak, a családjának, hogy elég vagyok.

Mekkora hátrány ez, hogy még sosem volt kapcsolatom 24 éves létemre, és mekkora hátrány lenne az, ha tudnák, hogy évekig nem dolgoztam, fogalmam sem volt mit kezdjek az életemmel?

Ha a fent említetteket nem nézzük, semmi baj velem, ápolt, csinos, kedves lány vagyok. (Annak tartom magamat.)


Szépen kérlek benneteket, ne írjatok társkeresési célzattal nekem, a kérdésre válaszoljatok.


márc. 20. 08:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Hàt, határeset, de ne juss el oda, hogy 25-26+-os szűz lány vagy, mert mindenki arra fog gondolni, hogy van valami defekted, és na, tény, hogy nem normális, hogy 18-24 éves korod között nem ismerkedtél, mert bem dolgoztál.
márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Én 26 éves múltam 1 hónappal, mikor az első és azóta is egyetlen kapcsolatom lett. Visszahúzódó vagyok és csendes,nem kerestem kapcsolatot. Egy önkormányzati cégnél dolgoztam közfoglalkoztattként akkor, amikor megismertem az ott jogászként dolgó páromat. Őt nem zavarták ezek a dolgok. Azóta is együtt 7, 5 éve.
márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük van is “defektem”, az, amit leírtam.
márc. 20. 08:26
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 a titok, hogy nem kell kiteregetni alig ismerve valakit, hogy szűz vagy. Rólam mindneki azt hiszi, hogy már nem vagyok az.

Persze nem mondanám, hogy nem vagyok az, de nem igazán mondanám el neki, amíg oda nem jutunk. Arra meg jobbik esetben megkedvel.

márc. 20. 08:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem kell kiteregetni, tény, de akivel ismerkedsz, előbb-utóbb el kell mondanod. És úgyis rá fog kérdezni a kapcsolataidra is.
márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
En28
márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5 persze, ez logikus. De nem az első 1-2 randin normális esetben. Nekem fura is lenne akkor ilyenekről kérdezni a másikat. Ha meg addigra megkedveli egymást 2 ember, akkor nem az fog számítani.
márc. 20. 08:52
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem késő, hajrá!
márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a női egzisztenciát a férfiak lesz.rják.

Nő vagy 2024-ben? Szebb vagy egy fokkal az ördögnél? Tudsz írni-olvasni? Ha mindre igen a válasz lesznek jelentkező férfiak.

márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9 ezt csak azok a férfiak hiszik így, akiknek nem sikerült pár találniuk. Ne haragudj, de ez nem igaz, amit mondasz.

Illetve de, kaphat a nő párt, de nem mindegy milyet.

márc. 20. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!