Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Van olyan öcsétek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van olyan öcsétek vagy bátyátok, akinek nem nagyon megy a csajozás? Mennyi idős és miért nem jön neki össze a barátnő? Hogyan próbáltok segíteni neki?

Figyelt kérdés
márc. 21. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nincs. Öcsémnek nagyon szép barátnője van, pedig nem mondanám, hogy olyan jóképű a srác.
márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Unokatesók csak. Szüleim testvérének gyerekei)

Elfuserált a családunk. Minden sikertelenségüket a szüleikre vezetem vissza.


Pl egyik azt csinálta ha nem akartak enni a gyerekei nekiállt verni őket. Es kötelező volt a vacsora meg minden. Elhíztak x lábuak lettek es nagyon ki voltak nézve. A csajokról nem is álmodhattak. Aztán felnőve elkezdtek edzeni és igy úgy néznek ki mintha böhöm gyúrós állatok lennének csak mert van vmi formájuk már, de akkor is látszik hogy az egész a hájjal való küzdés csak és a háj köré épitenek izmot.


De az egyikkel szóba állt egyetlen nő. Inkább feleségul is vette és család van, mert több esélye ugyse lesz.

A másiknak is sikerult már kapcsolat de sorban hagyja ott mindenki.


Mindkét pasi a sok verés mellett ráadásul nem is lett egy vagány jóarc pasi, hanem 100 kilo felettiek es mimózák, nyomik, lelkisek, de nem a jó értelemben hanem megtört gyenge jellemek. Nem az amikor erős férfi néha padlón van. Hanem akik soha nem is voltak férfiak és azt se tudják az mi.



3.uncsitesonál meg a azülei betegesen antiszociálisak. Spha náluk vedégek nem voltak barátail nincsenek és betegségekre fókuszálnak hol ezert hol azért ápolják magukat a gyereket is túlaggódták. Aki szintén felnőtt közben. Csendes 2 szava nincs, csendben mindenkit utál, a tarsadalomba nem tud beilleszkedni, kommunikációs zavarai is vannak, egy viccet se ért, témázni nem tud, szerintem soha nem is lesz nője.


Mindhárom pasit a szülők cseszték el. Mert mindegyik alapból szép kisfiúnak értelsnek ügyes okosnak vidám kis csíntalannak született (velük nőttem fel szinte, látom az egész életüket is, láttam a kudarcaikat is, az anyjuk pofonjait is, és ahogy szép lassan a vidám naiv kisfiukból ahogy megtört tizen, huszon, majd harminc es idősebb "férfiak" lesznek és ahogy meghal bennük az a kisfiú és férfi helyett ahogy egy nők előtt egy szerencsétlen incellé válnak.

márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jav. szüleim testvèreinek gyerekei.
márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

("A másiknak is sikerult már kapcsolat de sorban hagyja ott mindenki."

Ehhez hozzátenném hogy szerintem bántalmazó lett a bántalmazott gyerekkora miatt. De erről hallgatnak a szülei testvére, mint a sír.)

2.voltam

márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A bátyám, idén lesz 36, de még tartósabb kapcsolatról sem tudok, nemhogy család vagy egyebek. Szerintem ő nagyon megszokta már az agglegény életet, iszonyú nehéz lehet így alkalmazkodni valaki máshoz, főleg, hogy a korosztályában a szingli nőknek már zömében gyereke is van, így egyszerre több ember(kezdemény)hez kéne alkalmazkodnia, ami extrán kihívás. Amúgy egy viszonylag jóképű, sportos fickó, jó munkával, stabil egzisztenciával, de egy kicsit szerintem(!) az auti spektrumon rajta van, mert az emberi kapcsolatokban nem annyira jó. Bár az én gyerekeimmel jól kijön, mióta már kicsit nagyobbak, babaként nem igazán tudott velük mit kezdeni, de ezt nem is vártam el tőle :D


Nem tudok neki segíteni, hiába ismertettem össze több barátnőmmel, ha az interperszonális készségei pocsékak, akkor azon max a véletlen segíthet.

márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bátyám 37 éves.

Igazi nőgyűlölő incel volt mindig. Sosem csodálkoztam, hogy nincs barátnője, mert nőként én sem tudtam volna elviselni. Szerinte a nők kb. másodrendűek, minden nő k.va, egy csomószor szégyelltem magam a facebookos kommentjei miatt. Pedig amúgy intelligens, normálisan keres, nem is kifejezetten csúnya. Régebben még valamennyire próbálkoztam segíteni (pl. elhívtam társaságba), de a legtübbször inkább kellemetlen volt a viselkedése. Végül nem tudom mi lelte, de kb. 3 hónapja összeszedett egy picivel 40 feletti, tök cuki elvált anyukát. Meglepődtem, mert eddig eléggé az jött le a szövegeiből, hogy elvált, gyerekes anyukával sosem kezdene...

De amúgy őszintén örülök neki, és remélem, hogy megtalálja végre a boldogságot és a viselkedése is pozitív irányba változik ezzel.

márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vérrokon, de kb. 10 évre Bekerült a családba. Nagyjából ilyen nagybàcsi szeru figura

Most már olyan 48 éves lehet, me most is a 80 körüli anyjanal lakik, soha nem költözött el otthonról

Biztos hogy szűz

Átlagos kinézetű, átlagos keresetű és mivel mindenen spórol így mára már lehet vagy 20 millió forintja a bankban, megsincs náluk otthon net, meg a mai napig nem okostelefonja van…

Volt párszor felém is elég perverz megjegyzése, el sem mertem mondani az anyámnak, a mai napig nem fogom fel…


Vannak ilyenek, akik egyszerűen képtelenek a szexre és a kapcsolatra

márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!