Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tartsam fenn az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn az érdeklődést egy nőnél? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sokat beszéltem egy nővel neten. De már ritkán ír. Mit kérdezzek tőle, hogy biztosan vissza írjon?

márc. 10. 21:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy szeretne-e találkozni. Vagy válaszol, vagy letilt, de megkapod a választ.
márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Először 5 nap után írtam neki nem válaszolt. Utána 10 nap után kérdeztem hogy van? Arra írt pár sort. De arra még nem kérdeztem rá szeretne-e találkozni. Ha a kérdéseimre is csak 5 óra múlva válaszol akkor nincs értelme. Csak akkor kérdek rá a találkozóra,ha folyamatosan lehet vele csevegni. Különben megette a fene az egészet.
márc. 10. 22:06
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
De írni sem akar neked, találkozni még úgy se. Csak húzod az elkerülhetetlent.
márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar beszélgetni veled, akkor nem tudsz olyat kérdezni, amire biztosan vissza fog írni.
márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De kérdeztem az autóját megjavították-e, arra azonnal válaszolt. De utána nem kérdeztem semmit. Mert látom, hogy el sem olvassa órákig amit írok neki. Közben tuti, hogy más pasival írogat.
márc. 10. 22:19
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy meg nem mindegy, hogy egy vadidegen nő, akit az életben nem láttál, mit csinál?
márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Saját érdekedben.
márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő nem aktív ír vissza és keres magától akkor off. Ez annak a jele hogy nem érdekled.


Ha egy nőnek kell a pasi akkor az a nő bizony írni fog, és keresi a kapcsolatot.


Lépj tovább értelmetlen az egész max a barát zónában tudod be küzdeni magadat.

márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Búcsút ints neki.
márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

FB Intelligens ismerkedés férfiaknak


Nézd meg és tanulj! Ezt már buktad, de a következő még össze jöhet.

márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!