Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem helyes, nem vonzó férfiatlan kisugárzású külsejű férfiak tényleg halálra vannak ítélve párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
A nők 90 százaléka nem vonzódik ilyen férfiakhoz és nagyon sok ilyen férfi van, ezért nehéz dolguk van az ismerkedés terén?
márc. 21. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
ezzel a gondolkodás móddal igen, igazi önsorsromboló magatartás és gondolkodás, eleve predesztinálva van!
márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, én ilyen vagyok amit leírtál, még testalkatra is nyurga, vékony, sosem volt barátnőm, 30 leszek. Pénzzel lehet kompenzálni de sok esetben az sem segít.
márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez azért elég logikus nem? Ha valaki a többségnek nem vonzó, akkor a többség nem jön össze vele és nagyrészt a szerencsén múlik, hogy a fennmaradó kissebb halmazból összeakad-e egy számára is megfelelő egyeddel.
márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
A nem helyestől vonatkoztassunk el, a férfiatlan kinézeten lehet változtatni, és a vonzó kinézeten is lehet gyúrni, szóval attól hogy dolgozol magadon beleteszel plusz melót magadba, a nem helyességet lehet konpenzálni bármilyen egyéb erényekkel, úgyhogy hajrá, melozz egy kicsit magadon, és több önbizalom hajrá!
márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyen vagyok, plusz még pár olyan tulajdonság, ami nem vonzó a csajoknak.

Soha nem is nyitottam senki felé, és nem is fogok már.

márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nincsenek halálra ítélve, viszont még legszerencsésebb esetben is csak olyan nőknél lehet egyáltalán esélyük, akik (már) nem véletlenül nem kellenek senkinek. Azaz a nem helyes, nem vonzó kisugárzású, nőietlen külsejű nőknél. 😭
márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Mondok még valamit! Nem is kell ahhoz férfiatlannak lenni, rondának vagy igénytelennek. Ha olyan a karaktered aminek nincs szexuális kisugárzása, már akkor buktad a dolgot.


Lehet ilyenkor jól öltözött, jól kommunikálhatsz, humoros, diplomás, káros szenvedélyektől mentes, független, saját házzal, autóval jó egzisztenciával. Én ilyen vagyok. Mégis a nők hamarabb összejönnek egy olyannal aki ezek ellentéte. Én megmaradtam mindig is az "aranyos, jófej" kategóriában. Pedig nem igazán illik rám ez a kategória, mert egy állat vagyok jó értelembe. Nem az otthon ülő, a macskáját simogató jófiú. Aztán mégse.


Most 36 vagyok, elfogadtam hogy egyedüllétre rendezkedjek be.

márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Pénz pénz pénz,és rögtön szépnek fog látni a legtöbb nő

Ez a való világ így működnek a dolgok!! A pénz megszépít!!🤣

márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
#4 Az hogy önmagában a férfiatlan kinézet = nem vonzó, az nem igaz. Elég megnézni a legjóképűbbnek tartott hírességeket, van köztük olyan, aki ha nőnek vallaná magát, elhinném.
márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
igen a pénz, de hiába van pénzed ha nem mutatod ki csak spurkodsz, a nőknek az kell hogy flexelj a vagyontárgyaiddal de annyira nagyképűen csak olyan diszkréten de mutasd meg mid van, nem tudod majd levakarni őket
márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!