Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el magam, hogy pozitív legyen a kisugárzásom és megnyerjem a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, mert nagyon bánt a dolog. Valószínű, hogy egy regényt fogok írni, úgyhogy előre is köszönöm annak, aki elolvassa.

Kezdjük ott, hogy életem során soha nem volt egy egészségesnek nevezhető önbizalmam felépítve, mert mindig volt valami bajom magammal, vagy a külsőmmel vagy a belsőmmel (szokásos tinilány problémák). Ez az önbizalomhiány pedig ugye inkább introvertáltságra utal, eléggé magambafordulós típus is vagyok és sokat is agyalok a saját hibáimon és negatívan állok hozzá magamhoz. Ugyanakkor nagyon barátkozós típus vagyok és szeretek ismerkedni, emberek között lenni, de ez azért társaságtól is függ, mert valahol meg visszahúzódóbbnak, zárkózottabbnak érzem magam. Pedig nem szeretnék olyan lenni. De abban biztos vagyok, hogy ez a magammal szembeni elégedetlenségből fakad. Sajnos komoly kapcsolatom nem volt még, csak "kavargatások" meg ismerkedés, de nem lett semmiből sem komoly. Azt mondják, hogy szép vagyok mert az arcom szép, viszont nem gondolom azt, hogy mindig az lenne. Szerintem ha emberek között vagyok és feszélyezve érzem magam, az kicsit kiülhet az arcomra. Plusz az utóbbi években felszedtem magamra pár kilót, nem mondanám magam dagadt disznónak, de eléggé megcombosodtam meg fenekesedtem az annó 16-17 éves vékony énemhez képest, és most 175 cm-hez vagyok 75 kg.

Arra akarok kitérni, hogy elég szerencsétlen vagyok pasizásban. Sose jön össze semmi, de azért, mert félek. Félek, hogy nem fogok tetszeni. Félek a visszautasítástól. Mert nem vagyok megelégedve magammal. Hogyan tudnék változtatni ezen? Nem hiszem, hogy csak az a probléma, hogy híztam. Egyébként egy mosolygós, kedves lány vagyok. Szóval nem vágok unott fejet, nem vagyok flegma.

Viszont sokszor az utcán emberek között ha egyedül vagyok szorongok, azt érzem, hogy engem néz mindenki és nem vagyok elég jó, és hogy perceken belül meg fogok botlani valamiben.

Tegnap barátnőmmel együtt voltam dolgozni egy étteremben kisegítőként, ahol sok férfi dolgozik, nálam pár évvel idősebbek. Őt bejelölte onnan egy srác, mert nyilván tetszett neki, engem nem jelölt be senki.

Kezd már nagyon elegem lenni, hogy ilyen szerencsétlen vagyok és nem tudom elfogadni magam, ezáltal nem kellek senkinek. Nem sajnáltatni akarom magam, de nagyon nehéz így élni. Iszonyatosan vágyom már egy férfira, aki tetőtől talpig elfogad és szeret, ahogy vagyok. Aki segít abban, hogy én is jobban érezzem magam. De én el vagyok rontva, nem tudom hogyan változtathatnék. :( Most is depis lettem barátnőm miatt. Neki se jön össze semmi komoly, de neki legalább írnak a fiúk. Nekem meg csak a Tinder maradt...

21/L



2019. máj. 11. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Írtam privátot. :)
2019. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És Tinderen van sikered?
2019. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokan írnak, de nem nagyon veszem komolyan az appot, pont amiatt, mert mások sem. Az emberek 80%-a csak szexkapcsolatok miatt van fent. Inkább csak beszélgetek, ismerkedek és ennyi. Inkább személyesen szeretnék ismerkedni, csak nem tudom, hol kéne... Szórakozóhelyen nem lehet komoly kapcsolatot keresni, és nem tudom hova lehetne menni ismerkedni fiúkkal Pesten belül. Ötletek?
2019. máj. 11. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Pesten pedig előbb találsz ismerkedős helyet, mint én itt Győrben.
2019. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, de mégis hol lehet? Nagyon sok hely van Pesten, de nem tudom hol lehetne ismerkedni. Ha mondjuk egy barátnőmmel beülünk valahova és van rá esély, hogy odajöjjenek fiúk ismerkedni. Mindketten gondoltunk már erre, de nem tudjuk, milyen helyekre kéne menni.
2019. máj. 11. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megertem mirol beszelsz, nekem is volt ilyen korszakom. Amikor azt irtad szorongsz emberek kozott es attol felsz megbotlasz nagyon magamra ismertem. En attol feltem, hogy ralepnek a cipomre es meg bocsanatot se kernek. :) Egeszsegtelenul sokat gondoltam erre. A jo hir az, hogy nem tart ez orokke, a rossz, hogy eleg kiszamithatatlan mikor er veget. Nem is nagyon lehet szerintem praktikus tanacsot adni, ugyanis az az igazssg, es ezt nekem nagyon nehez volt megemeszteni, hogy nem vagyunk teljesen urai az eletunknek.

A tindert torold le, csak meg melyebbre taszit. Igazabol az instat is, ha tul sok negativ inger er ott, facebookon is lehet kene egy szelektalast tartanod a kovetett oldalak kozott.

Ami igazan segiteni fog az a szerencse, vagy sors, vagyis a veletlen. Nekem ugy tunik, hogy probalsz nyitott lenni, teszel azert, hogy eszrevegyenek, megkozelithetonek mutatod magad, csak eddig nem volt szerencsed.

Nesze semmi, fogd meg jol jellegu tanacs, de velem akkor is ez tortent: akkor valtozott meg az eletem, amikor bevettem a leszarom tablettat. De ugy igazan, nem duhbol es hirtelen elhatarozasbol, nem is depressziosan es kiabrandultan. A tiedhez hasonlo kavarasok es kudarcok soraban az utolso csepp az volt, hogy miutan randiszerusegre hivtam egy fiut es lemondta (!) megmakacsoltam magam, hogy a budos eletben tobbet en nem torom magam azert, hogy kedveljenek. Nem fogok direkt nevetni a vicceken, nem sminkelek, ha nincs is kedvem, nem folytatok egy beszelgetest illembol, nem fogalmazom at az ellenvelemenyemet es nem fogok hallgatni az engem erdeklo fura dolgokrol. Nem fogok felvenni olyan szokasokat, amikrol "koztudomasu", hogy bejon a ferfiaknak. De visszafogni se fogom magam se oltozkodesben se beszedben, csak hogy ne tartsanak "olyan" lanynak, mert juj akkor mi lesz. Ha ketertelmu viccet akarok mondani akkor fogok es kesz. Es ezt harag nelkul tudtam mondani, nem szidtam a fiukat es a mai vilagot, csak elhataroztam, hogy befejezem az allando megfelelesi kenyszert es onnantol kezdve tenyleg azt csinalok, amit csak akarok. Jol fogom erezni magam egyedul is, mert ugy nez ki en mar egyedul maradok.

A nagy elhatarozast kovetoen masfel honappal megismertem egy ferfit, akivel megfelelesi kenyszer nelkul is nagyon jol megertettuk egymast. Azota o sokat lenditett az onbizalmamon, es a tamogatasanak hala ezt a leszarom attitudot mar az elet tobbi teruleten is viszonylag jol tudom alkalmazni. Ha uj helyzetbe kerulok persze meg mindig a felek, hogy megbotlok kislany vagyok, de idovel azert feltalalom magam.

Mivel nekem ez nem a szemelyisegembol fakad ezert ezt szinten kell tartani. Mondhatom ugy is, hogy eroltetnem kell, hogy konnyed legyek. :) Ilyenkor felidezem, hogy milyen helyzetekben segitett ez a hozzaallas es igy egy uj helyzetben is merem alkalmazni.

Sokat segitenek nekem ebben a sajat problemaikkal kuzdo emberek tapasztalatai. Az egyik kedvenc youtuberem most Holenyi Zita. A fogyokuras videoi sok erot adnak, de nem a temakor miatt, mert nekem nem kell fogynom. O is volt szarul, de o is felallt belole. Tobb olyan embert is kovetek, akinek a problemaja engem nem erint, de a stilusa magaval ragado es erot ad. Javaslom neked is, hogy ilyen epito emberekkel vedd korbe magad, mert sosem tudhatod, hogy honnan hallasz egy utos mondatot, ami aztan a mottod lesz es segit.

2019. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Nem írtam privátot. :D
2019. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mindketten gondoltunk már erre, de nem tudjuk, milyen helyekre kéne menni."

Egyszeru, amit szerettek. :) De ha csak a Duna partja ucsorogtok az is jo. Ne az legyen a zsinormertek, hogy hol lehet ferfit fogni, hanem hol erzitek jol magatokat, a fiukat meg ugyis hozza az elet. Legyel nyaron NAGYON sokat a szabadban. Nem hiszem el, hogy a facebook nem dob fel olyan esemenyeket, amik erdekelnek. Legyen az barmilyen furcsasag, a lenyeg az, hogy ti szeressetek. Ha egy vegan hamburger fesztival teged vonz akkor ne az legyen a szempont, hogy a legtobb fiu szereti a hust es jaj ez igy tuti nem lesz jo, hanem menj el szepen es erezd jol magad. Ha csak nem a katolikus leanyok himzoegyleterol van szo akkor biztosan lesznek fiuk barhova is vetodjetek.

Es ahogy korabban irtak Pest egy csudajo hely, rengeteg lehetoseg van, csak ne maradj otthon! Pl. elmesz a lezart Szabadsag-hidra piknikezni es garantalom, hogy fognak erdeklodni irantad. ;)

2019. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Bihari Viki is jó példakép ilyen szempontból. Pesten tart tréninget is.
2019. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!