Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lényegében prostitúció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lényegében prostitúció?

Figyelt kérdés
Van egy csinos lány ismerősöm aki meséli hogy van most egy laza kapcsolata, tök jó mert viszi ide oda, étterembe, Wellness hétvégére stb. persze nyilván szex is van... mit gondoltok ilyen nőről?
márc. 22. 07:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak eggyel csinálja, és nem kap érte pénzt is, akkor ezt nem nevezném annak. Egy tehetősebb pasi a barátnőjét is viszi ilyen helyekre
márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Miért lenne az!? Én is az a fajta nő vagyok, aki jobb szeret szép helyekre jarni, wellneselni, és azt, ha a férfi hercegnőként kezel, tenyerén hordoz, a parkban setálás helyett, meg a nemtörődöm/leszarás helyett! 😏 Csomó nőismerősöm van, aki olyannal van együtt, aki nem tesz meg érte kb semmit, és nekik így jó (de legalabbis valamiért egyutt vannak ezekkel a semmirevaló férfiakkal)..nekem ilyen nem.kéne, Mások vagyunk. 🤷‍♀️ kinek ez, kinek az kell
márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1. Miért a prostitúció azt jelenti hogy pénzt kell hogy adjon érte és sok különböző férfival kell lennie?


Prostitúciónak nevezik a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatást is."


A fizetség az csak pénz lehet?

márc. 22. 07:46
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem
márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
2. Mi a különbség a prostitúció és eközött?
márc. 22. 07:47
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
És ha az? Neked nem mindegy?
márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%

"Prostitúciónak nevezik a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatást is."


Nem akkor szexelek vele, amikor elmegyünk ilyen helyekre, vagy kapok valamit..🤦‍♀️.Hanem szeretem a páromat, mert a tenyerén hordoz minden értelemben...és nekem ilyen férfira van szükségem

(Nem mellesleg, neki meg olyan nőre, akit Nőként kezelhet)

márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Az.
márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
7. Jó de itt nem a párjáról van szó ahol kölcsönös szeretet van hanem szexkapcsolat inkább ahol valamiért nem válalják fel egymást
márc. 22. 07:56
 10/31 anonim ***** válasza:
72%

Ha azért cserébe van a szex, mert elviszi ide-oda akkor az.


Ha csak elvannak egymással és szexelnek és miért ne mehetnének el bárhova jól érezni magukat ahol szexelnek? Akkor meg nem az.


Attól hogy valami szexen alapuló kapcsolat csak még lehet a másik szimpatikus és élvezheted a társaságát. Sőt én inkább azt nem értem, hogy lehet hogy pl valakinél nem így van.

márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!