Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, mennyit javult a helyzetetek azzal, hogy az utóbbi két évben ukrán háborús menekültek érkeztek az országba?

Figyelt kérdés
Kiszolgáltatott nők tízezrei érkeztek egyik hétről a másikra, ez minden incel álma. Mennyit tettetek azért, hogy kihasználjátok ezt az egyedülálló lehetőséget?

márc. 22. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Te hol látsz ilyen nőket?

Mert én sehol, szerintem innen mennek tovább valahova nyugatra. Orosz barát kormányunk van, szar fizetések, ok nem hullanak rakéták az égből az nagy előny, meg van áram és víz folyamatosan.

Ha vannak is azok dolgoznak valami rabszolgatartó gyárban állandóan, és elszeparáltan élnek egymás között és még magyarul sem tudnak angolul talán makognak valamit.

márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gyárak, boltok tele vannak ukrán munkásokkal. Ha a többség el is húzott nyugatra, akkor az megint egy kihagyott lehetőség. 2022 végéig az inceleknek napi 10-12 órában az ukrán menekülteknél kellett volna próbálkozni. Lehet, hogy a mi életünkben már nem lesz még egy ilyen lehetőség.
márc. 22. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Igen gyárakban lehetnek azt írtam, de ott maximum helyben meló közben lehet velük ismerkedni ha nem ilyen dolgozol akkor nem tudsz a közelükbe kerülni.

Boltokban(?) ez nekem új.

Itt valamelyik kérdésnél jöttek róluk horror sztorik hogy mennyi pasit átvertek, kell a fenének ez.

márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Járnak el amúgy valahova munkán kívül ahol lazább a hangulat?

pl szórakozóhelyek, kocsmák, fesztivál

márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Semmenyit hiába több a nő attól még ugyanúgy szerencsétlenek akik undorító a belsőjük.
márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Semennyit. Ha fiatal férfi vagy, az ukrán maffiakormány befog téged, hogy a testvéreidet lődd. Nőként ugyanez nincs. Emiatt a fiatal nők nagy része boldogan bulizik tovább Kijevben, ide meg ugyanolyan arányban jönnek, mint a férfiak.


Az első hetekben voltak ukrán matcheim, aztán elapadtak még 2022 -ben.

márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Te tudsz ukránul vagy akár oroszul?
márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát nálunk már a áhború előtt is rengeteg ukrán volt.

Többnyire férfiak vagy idősebb, inkább úgy írom nem az én korosztályomba tartozó nők, tehát 40+ -os mind.

Ráadásul 99%-uk nyilván családdal érkezett, férjjel, pasival, gyerekkel akár.

Volt köztük azért fiatal és vélhetően egyedülálló, de nem érdekeltem egyiket sem nem is fogom soha. Meg őszintén? Engem se nagyon izgatnak. Furcsán nézne ki ha ott sompolyognék körülöttük munkahelyen, miközben ők állnak a soron és csinálják a dolgukat...

márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez hülyeség. Az incel azért incel mert semmilyen nő semmilyen szín alatt nem állna le vele ismerkedni.
márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez hitetetlen, hogy még a menekült ukrán nőket is képesek lennének zaklatni, vagy - ne adja isten - megerőszakolni!


Van nekik elég bajuk, nem kérnek ők sem a zaklatókból!


Incelek, emeljétek már fel a seggetek és kezdjetek már magatokkal valamit, mondjuk menjetek el egy szakemberhez!

ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!