Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az kizáró ok lehet a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kizáró ok lehet a nőknél, ha valaki szereti a háborús filmeket, focit nézni, gépen játszani?

Figyelt kérdés
Bár mondjuk, ha ezt nem tudják elfogadni az esetleges barátnő jelöltek, akkor inkább szűz maradok.
2018. márc. 3. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kizaro ok, ha nem megy a kozos ido rovasara, mert en pl az elso kettot abszolut nem szeretem, a pc jatekok meg nekem maganyos hobbi, a parom is szeret jatszani, en is szeretek egy db jatekkal, neha mondja, hogy toltsunk le multi jatekokat mert az de jo, de en egyedul szeretek jatszani. Szoval nalam az se kozos program. (De jelenleg tervezek egy uj asztalt csinaltatni, ami eleg hosszu hogy elferjen a ket gep egymas mellett, igy legalabb ha jatszani is akar, ott lehetunk egyutt, meg ha en epp dolgozom is a gepen vagy barmi.)

Szoval a lenyeg az, hogy az egyutt eltoltheto minosegi idot aldozza-e a masik a hobbijaira, vagy azokban az idokben hodol nekik, amikor amugy sincs lehetoseg valamit kozosen csinalni, vagy epp a masik is elfoglalt..

2018. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ez tipikus ferfias szokas , ezzel nem lehet baja egy nonek. Mindig azt mondom jobban orulnenek netan ha hetvegen 2 napot vegig innek vagy az amiket te leirtal.
2018. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok egyik sem. A háborús filmeket meg a focit én is nézném. :D
2018. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen normális dolog, hogy a férfiaknak vannak férfias szokásaik, a nőknek pedig nőiesek. Ezt egy kapcsolatban el kell fogadni, nálam csak az a lényeg, hogy ne menjen az együtt töltött idő és a kötelességek rovására, és ne menjen át függőségbe a dolog.

21L

2018. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti melyik szervetekkel néztek tévét, hogy ez ennyire férfias?
2018. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyes nőknél igen, másoknál nem. Megoldás: előbbiekre tenni magasról és utóbbiakkal foglalkozni. :)
2018. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A háborús filmeket meg a játékokat én is szeretem és a focihoz se vagyok teljesen hülye (bár annyira nem érdekel, mint az előző kettő). Szóval elég sztereotip hozzáállás ez. Egyébként ha a párom valami olyat csinál szabadidejében, ami engem nem érdekel, akkor általában olvasok.
2018. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok.


De ne erőltesse rám,hogy nézzem meg.


Illetve ha játszik ne üljön több időt a gép előtt mint mondjuk velem lenne.


Egy kolléganőmnek így romlott meg a párkapcsolata. Srác haza ért a melóból rögtön gép elő ült. Idővel már olyan szinten csak a játék érdekelte,hogy kolléganőmmel nem foglalkozott. Végül kolléganőm szakított vele.


Szóval azért tudni kell egy határt.

2018. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kislábujjad hosszára nem akarsz rákérdezni véletlenül?


Komolyan. Ha nekem van egy hobbim. Valami, amit imádok csinálni. Mondjuk rajzolni. Vagy ha mondjuk csipázom a horrorfilmeket. És ha mondjuk élek-halok ezekért a dolgokért... Fog az engem érdekelni, hogy valami random szuka/hím mot gondol arról, ami a szívem csücske? Nem fogom olyan szép magasról leszarni ezt az egészet? HÁT DE.


Srácok, ti az életetekbe kerestek valakit, vagy inkább kerestek valakit, bárkit, akinek az ízlésére(!!!) szabjátok majd magatokat? Mert ha utóbbi, akkor azt hiszem, előbb egy szakember időbeosztásához kellene igazodnotok, aki kineveli belőletek ezt a szánalmas jellemtelen seggnyalást.

2018. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kizáró, de ne csodálkozzon, ha más pasi után nézek, ha egész nap a gép előtt ül.
2018. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!