Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartunk ott, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartunk ott, hogy a férfiak egy jelentős része egész egyszerűen alkalmatlan egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
márc. 22. 22:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
35%

"a férfiak egy jelentős része egész egyszerűen alkalmatlan egy kapcsolatra?"


Mert?

márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
34%
Esélyt sem kaptam, hogy bemutathassam, nem vagyok alkalmatlan. Inkább a nők többsége nem akar kapcsolatot.
márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem akarunk, mert alkalmatlanok vagytok rá🤣
márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
38%

Nehéz kérdést tettél fel.

Pont fél órája ültem a teraszon és azon gondolkodtam hogy mennyire elb@sztam az életem a házassággal.

Eszembe jutott hogy cirka 8 évvel ezelőtt mennyi energiám volt, milyen tiszta volt a lakásom, mennyire szerettem bulizni, milyen sok pasi jelentkező volt és bármikor meg tudtam venni magamnak egy parfümöt, vagy ruhát.

Most meg mosok, teregetek, porszívózok, felmosok, éjszakánként nem tudok aludni mert sok kávét iszok hogy birjam a nappali feladatokat.

8 év nem olyan hosszú idő, de ez idő alatt nem is tudom hányszor nevettem. Nagyon ritka.

Persze mondhatjuk azt is hogy depressziós lettem , de más megközelítés szerint meg egy energiavámpír a férjem.

Ő eljár edzeni és nem esik össze, nekem meg annyi házimunka van hogy nem látom a végét sosem .

Most is fél 10 kor teregettem ki a második adagot mert hétvégén nem lesz időm.

márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

"Inkább a nők többsége nem akar kapcsolatot."


Akar az, csak nem veled...:DDD

márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
61%

Az lehet a baj hogy koszol és beteges gyűjtögető, tehát itt nem az van hogy nem segít be hanem hogy inkább rátesz még 6 lapáttal.

3 hétig kórházban volt, kikupálódott az otthonunk ahogy minden nap elrendeztem valamit.

Nekem már csak akkor lesz újra jó a közérzetem, szép a környezetem , ha nem lesz férjem.

És utána soha többet, senkit, semmilyen formában, még arra se….!

márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
59%
Ez mind2 nemre igaz. Talán a rossz szülői minta miatt: mennyi válás, csonka család lett a '90-es évek óta?
márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
41%

Persze hogy sok válás van.

Akik együtt maradnak is csak anyagiak miatt muszájból…..

márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
23%

"alkalmatlan egy kapcsolatra"

Ennyit érsz anya, nem többet.

Ha csak idáig jutsz, meg ezt tapasztalod, ne a komplett férfi nemben keresd a hibát.

Nárcisztikus vagy?

Ne csodálkozz akkor....

márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
73%

A nők nagy része is alkalmatlan. Legalábbis az én szempontomból nézve.


Elnézve a férfiakat igazából valóban nagyon sok a szánalomra méltó hímsoviniszta, nőket semmibe vevő, tárgyiasító egy bites droid, mint például akik itt is szoktak vergődni napi szinten, de ez nem jelenti azt, hogy a nők java olyan nagyon alkalmas lenne, csak talán kevésbé mutatkozik meg náluk ez a "nyilvánosan vergődőm" szituáció és teljesen más szempontokból gondolom azt, hogy alkalmatlanok..


Én is az vagyok, ne essen semmi félreértés, de én is teljesen más szempontból, mint amit írtam példának.


Összességében szerintem a legtöbb ember alkalmatlan arra, hogy tartós jólműködő akár életre szőlő párkapcsolata legyen. Aki nem ilyen feketelyuk szinten áll agyilag annak pedig lehet kapcsolata. Már csak az a kérdés, hogy milyen és az, hogy az kell-e neki.

márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!