Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Labdába rúghat a férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Labdába rúghat a férfiaknál egy többféle mentális betegséggel rendelkező nő?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavarral és OCD-vel vagyok diagnosztizálva, de az ADHD is valószínűsíthető, csak még nem jutottam el kivizsgálásra a hosszú várólista miatt.

A mindennapokban nem feltűnő, hogy ezek vannak nekem, csak az tud róla, akit beavatok. Szedek többféle gyógyszert is ezekre, és segítenek a dolgon, de voltak rosszabb időszakaim, amikor lehangolt, motiválatlan voltam, könnyen sírva fakadtam és önbántalmazásról fantáziáltam (ez soha nem fajult tettlegességig), nem tudom garantálni, hogy később az életem folyamán nem fog előjönni hasonló. Szorongásra is hajlamos vagyok, legfőképpen idegen környezetben, idegen emberek közelében, sokat segít ilyenkor, ha velem van valaki, akit ismerek és kedvelek.

Bizonyára van köze a problémáimnak ahhoz, hogy ezek mellett nagyon ragaszkodó típus vagyok, bújok is, szeretek sok szeretetet adni és kapni, számíthat rám bármiben a másik, nem kell a sebezhető oldalát elrejtenie előlem.


A kérdés lényege az lenne, hogy megtudjam, vannak-e férfiak, akár itt, akik vállalnának egy ilyen nőt, cserébe a hálásságáért és az odaadásáért, vagy csak úgy egyébként. Ha pedig máshonnan, más körülmények között ismerek meg valakit, mennyi idő elteltével illene felvilágosítanom őt a helyzetemről?



márc. 23. 06:00
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, teljességgel kizárt, hogy akarjak bármi komolyat egy hasonló nőtől.
Férfi vagyok, el tudom képzelni, hogy megszeressek egy ilyen nőt és kapcsolatban legyek vele, csak beszéljünk meg mindent.
Hasonló gondokkal küzdő nő vagyok, csak negatívat tapasztaltam férfiak részéről ez ügyben.
Hasonló gondokkal küzdő nő vagyok, vannak pozitív tapasztalataim/jól elsült párkapcsolatom.
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Igen, ha ezek mellett tudsz hétköznapi életet élni akkor ezt el fogják fogadni.


A baj csak az, hogy sok beteg elme ha ezt megtudja rólad akkor úgymond dugási célpont leszel és azért próbálkoznak mert azt hiszik könnyebben adod majd magad.

márc. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Én rohadtul paráznék, hogy mikor szellemül át, és ragad konyhakést, hogy leszúrjon. Annyi ilyet hallani a híradóban, hogy embert ölt, mert “a hangok azt mondták”… Aztán viszont már baxhatjuk, hogy sajnálja, meg nem akarta, de amúgy kedves, cuki, szerethető…

38/F

márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Én pánikbeteg voltam, agorafóbiás (nem mertem a házat sem elhagyni a félelem miatt).

Amikor a párommal osszejottunk, mondtam neki, hogy pánikbeteg vagyok. SOSEM volt belőle probléma, mindig támogató volt velem. Aztán sajnos annyira rosszabbodott az állapotom, hogy agorafóbiás lettem. Ekkor is mellettem állt. Elkezdtem rá gyógyszert szedni, kb fel évig szedtem, de aztán többet ártott a mellékhatásokkal, mint használt. Mióta letettem (lassan egy éve), azóta csak idoszakosan(mondjuk havi egyszer) van panikrohamom, de már tudom kezelni.

Aki szeret téged, akinek fontos vagy, az nem emiatt nem fog szeretni.

Az emberek 90 százalékának van mentális betegsége, csak nem diagnosztizált, mert a legtöbben nem vesznek róla tudomást.


25N

márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
A férfiak kifejezetten szeretik a mentális beteg nőket. Azon nagyon erősen gondolkodj el, hogy bipolárisan m hogy lehet gyereket nevelni. Kérd ki szakember segítségét is, ha gyereket vállalnál, mert nagyon nehéz mentálisan beteg szülő mellett felnőni.
márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Borderline és ADHD-m van, alapvetően az ADHD-val van a legtöbb baj. A borderlineom pl egy értelmesen kommunikàló férfival egészen normális, persze ehhez nagyon sok önálló munka is kell + terápia és gyógyszerek.

De nem ezzel szoktam nyitni a pasiknak és még hatalmas hátrányt nem okozott. Hidd el, egézséges embert ma már nem nagyon találsz, max diagnosztizálatlant

márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok, hidd el: a lényeg a külső. Ha elég jól nézel ki, semmi nem számít, akármilyen lehetsz. Nekem nincsenek ilyen problémáim, max. a sikertelenség miatt az évek során kialakult depresszió, amúgy hóteccerű' eset vagyok, DE gcironda ➡️ nem kellek.
márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát... A probléma az, hogy egy féléves kapcsolatom egy borderline-os nővel, és rendkívül toxikus volt, bántalmazó és végső soron traumatikus, az önképem teljesen tönkretette, és bár 5 év eltelt még mindig nem vagyok 100%-on utána. Úgyhogy a rossz emlékek miatt azt tudom mondani, hogy nem valószínű.

De végső soron nem ez számít. Ha teszel ellene, és mellé egy kedves, jófej ember vagy, akkor hidd el hogy fogsz találni vkit. (Bár azért mondjuk tanácsos nem az első randin lerohanni ezzel.)

Kitartást és sok sikert^^

márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nőnél 1 mentális beteg van, a: kontrollmániás egoista nárcisztikus.

A nővérem ilyen, sosem felejtem el a vele töltött gyerekkori éveket, és a mai napig azt hiszi, teljesen rendben van a személyisége, és jön boldogan látogatni.....olyankor magamra erőltetem a jópofi arcot, és próbálok nem teljesen debil módon vigyorogni.

Amikor itt van, kb mindent néz, mibe lehet belekötni, kontrollálni, és élvezi a feszültséget, hogy "helyzet van", és csakis ő irányíthatja.

márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Kizárt dolog, férfiaknál sem elnézőek a nők amúgy ennél jóval kisebb dolgokba belekötnek.
márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#2 Ehhez csak annyit fűznék, hogy ne keverjünk légyszi mentális betegséget mentális betegséggel, soha nem volt pszichózisom vagy bármi hasonló. Amiről te beszélsz, az kb. a lehető legsúlyosabb formája a skizofréniának.
márc. 23. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!