Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Labdába rúghat a férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Labdába rúghat a férfiaknál egy többféle mentális betegséggel rendelkező nő?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavarral és OCD-vel vagyok diagnosztizálva, de az ADHD is valószínűsíthető, csak még nem jutottam el kivizsgálásra a hosszú várólista miatt.

A mindennapokban nem feltűnő, hogy ezek vannak nekem, csak az tud róla, akit beavatok. Szedek többféle gyógyszert is ezekre, és segítenek a dolgon, de voltak rosszabb időszakaim, amikor lehangolt, motiválatlan voltam, könnyen sírva fakadtam és önbántalmazásról fantáziáltam (ez soha nem fajult tettlegességig), nem tudom garantálni, hogy később az életem folyamán nem fog előjönni hasonló. Szorongásra is hajlamos vagyok, legfőképpen idegen környezetben, idegen emberek közelében, sokat segít ilyenkor, ha velem van valaki, akit ismerek és kedvelek.

Bizonyára van köze a problémáimnak ahhoz, hogy ezek mellett nagyon ragaszkodó típus vagyok, bújok is, szeretek sok szeretetet adni és kapni, számíthat rám bármiben a másik, nem kell a sebezhető oldalát elrejtenie előlem.


A kérdés lényege az lenne, hogy megtudjam, vannak-e férfiak, akár itt, akik vállalnának egy ilyen nőt, cserébe a hálásságáért és az odaadásáért, vagy csak úgy egyébként. Ha pedig máshonnan, más körülmények között ismerek meg valakit, mennyi idő elteltével illene felvilágosítanom őt a helyzetemről?



márc. 23. 06:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy labdába rúghat, és szívesen "fociznék" vele.
márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rögtön az elején mondd el, hogy kissé gyenge az idegzetem.
ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. Van szuperül gyógyító jóságos ISTEN, hozzá fordulj. Én is azt tettem, meggyógyított a lelki betegségeimből. Így igaz. Ha kell segítség jelezd, írok.
ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!