Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak az anyagiakat vesszük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az anyagiakat vesszük alapul, havi nettó 400 ezer forintot kereső férfiként milyen kilátásaim lehetnek a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Nyilván, ez több tényezős történet, sok szempontot figyelembe lehet venni, de úgy gondolom, hogy megkerülhetetlen a dolog pénzügyi vetülete is. Nem kizárólag családalapításra gondolok, hanem egy komoly párkapcsolatra vonatkoztatva. 30 évesen ennyit keresve, ha nem is a selejt kategóriát képviselem a nők szemében, azért ezzel a havi fizetéssel sokaknál még a rajtengedélyhez is kevés lehetek. Férfiak és nők őszinte véleményére egyaránt kíváncsi vagyok. 30/F

márc. 23. 14:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ, milyen nőnél.


Nálam, mint vékony, sportos, 480 ezret kereső nőnél, bocsi, de nem sok esélyed lenne.

márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Férfi vagyok, merre laksz? Pesten és Észak-Dunántúlon kívül ez nem egy rossz fizetés. Mennyit sikerült félretenned lakáscélra, kell albérletet fizetned? Ha ezeket megválaszolod, jobban tudunk válaszolni.
márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Pesten élek, albérletben. Nincs túl sok megtakarításom...
márc. 23. 14:56
 4/30 anonim ***** válasza:
7%
Párom is kb. ennyit keres. Én teljesen más szerint választok. Kb. egyidős vagyok veled, de 40 felett érdekelnek a férfiak. Ha akarnék gyereket, ahhoz ez kevés lenne.
márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi az albérleti díjad?
márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömmel bérlem, így a költségek feleződnek: havonta 100 ezer körül mozog ez a költségem...
márc. 23. 15:13
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ha jól értjük, havi 100 000 ft-nál nincs lehetőséged többet megtakarítani?
márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen, jól érted, jól értitek. Nagyrészt ez a helyzet és ezért már rosszabb napjaimon egy selejtnek érzem magam...
márc. 23. 15:18
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem szabad elkeseredned. 10% önerővel tudsz lakást venni, vonatkozik Rád az új lehetőség?
márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
És ha lenne párod hol lennél vele kettesben?
márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!