Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik húszas éveik közepén is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik húszas éveik közepén is szüzek maradtak, szerintetek mi gátol abban, hogy elveszítsétek?

Figyelt kérdés
Én is hasonló cipőben járok, pedig 4 társkeresőn is fent vagyok és bulizni is eljárok néha.

márc. 23. 21:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%

ha nő vagy akkor nem gátol semmi, nem is akarod igazán ennyi

férfiként ez egy nehéz, komplex kérdés, annyi féle elvárásnak kell megfelelni hogy regényt lehetne irni róla

márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%

Az én véleményem blackpill incelként az, hogy nem érdemes elveszíteni férfiként, mivel nem változik semmi utána sem. Nem leszel magabiztosabb, nem fog utána jobban menni a csajozás és nem fogod jobban érezni se magad utána.


Én azt csináltam egyébként, hogy egy szórakozóhelyen "rámentem" egy kövér nőre és így vesztettem el nagy nehezen sok (10 évnyi) nyomulás után.

márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként a nő genetikája jó volt, főleg pszichológia problémái voltak, tehát ha lefogyna szerintem tökéletes nő lenne.


Mivel úgy szexeltem vele, hogy felajánlotta a hosszú távú párkapcsolatot, azóta is azon gondolkozom, hogy talán ha együtt maradtam volna vele és segítettem volna neki, hogy lefogyjon, lehetett volna egy "jó csaj" barátnőm.

márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
39%
Ennek ellenére írom, hogy ezerszer inkább egy jó nő, mint valaki, akivel "elveszíted"
márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#1: Hát jó, de pont ez a kérdés, hogy írd le mi gátol benne, még ha regény is.


#2: Szerintem igazad van, főleg ha nem is jön be az illető, de még ha be is jön, most egy hulla részeg, pia/cigi szagú csajjal nem hinném, hogy nagy élmény lehet elveszíteni, annyira azért becsülöm saját magamat, hogy legalább olyannal veszítsem el, akit én is kívánok és ő is 100%-ig kíván engem.

márc. 23. 21:52
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
1-es vagyok engem már semmi mert megvolt a dolog, de előtte rengeteget kinlódtam, azóta valóban nem lett jobb semmi
márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Magasság, kinézet, pénz. Ráadásul ilyenkor már a csajok egyre jobban elkezdik nézni a saját kocsi-lakás kombót, szóval ahogy telik az idő, egyre szarabb lesz.
márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Én pl ocsmány vagyok, soha életemben egyetlen nő sem dicsérte meg a külsőmet, randiappokon 0 likeot kapok.
márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem igazán akarom azt hiszem.

Mindenáron nem kell valaki.

Mivel nem vagyok jó nő,átlag alatti férfiaknál lett volna talán csak esélyem,bár még ők sem próbálkoztak soha.

Továbbá nagyon visszahúzódó vagyok,egyáltalán nem nyitottam soha férfiak felé. 25/N

márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

Én már közelebb vagyok a 30-hoz, de szűz vagyok. És amellett, hogy igyekszem kiszűrni azokat, akik csak kalandra hajtanának (ez nem mindig egyszerű), alapvetően gyermek- és tinédzserkori traumák miatt sem megy sajnos. Próbálok tenni ellene, csak olyan mélyen gyökerező dolgokról van szó, hogy mindez nem pár év alatt "gyógyul be". Hiába lett volna már számos esélyem, képtelen vagyok igazán kapcsolódni férfiakhoz és megbízni bennük, ezáltal nyilván a szex sem ment volna soha.

27/N

márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!