Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítség félénk introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség félénk introvertált szűz srác vagyok és már nagyon vágyok egy barátnőre hogy tehetnék szert egyre? help pls nagyon magam alatt vagyok : ' (

Figyelt kérdés

márc. 23. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20
márc. 23. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem olyan gáz, nem muszáj mindenkinek 15 évesen elveszteni. Társkeresőn lehet ismerkedni, de mindenképp írd ki, hogy félénk vagy.. vannak félénk lányok szoc szorongással, ők biztos nem sajnálják ha nem buliztok minden pénteken
márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a társkeresőket messziről kerülöm, csak rossz tapasztalataim voltak velük kapcsolatban
márc. 23. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Megint te? Egyszer már kitiltottak
márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én néhány évvel idősebb vagyok nálad, de ez nagyon gáz ahogyan lereagálod. Minél jobban rávagy görcsölve annál jobban nem fog összejönni mert ezen agyalsz, stresszeled magad és ettől várod a boldogságot. Fejben kéne rendet tenned magadban! Én is olyan voltam mint te, de rákellett jönnöm, hogyha a sarokban összekuporodok akkor senkinek sem fogok kelleni. Nem kell buli császárnak lenned, de nyitni kéne az emberek felé és ha hiszed ha nem az emberek szórakozóhelyeken vagy más helyeken (koncerteken, egyéb összejöveteleken) ismerkednek. Ilyenkor mindig mindenki azt mondja majd jön és maradj olyan amilyen vagy. Én azt mondom, hogy változzál, fejlődjél mert a jelenlegi hozzáállásod csak gátolni fog téged!
márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Vannak már barátaid? Elmentél már orvoshoz?
márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"ha hiszed ha nem az emberek szórakozóhelyeken vagy más helyeken (koncerteken, egyéb összejöveteleken) ismerkednek."


én inkább kenném be szarral a fejem minthogy elmenjek koncertre vagy szórakozóhelyre

márc. 24. 15:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
11: Na ez aztán a rákendról. Bevisznek pszichiátriára, ott meg egy borderlány teljesen bezsong rád, és le sem tudod vakarni majd.
márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Látod, pont ez a baj, hogy nem vagy hajlandó a változásra de mégis elvárod, hogy legyen valakid. Továbbra is követelőzzél, ábrándozzál és sajnáltasd magad mert attól jobb lesz a helyzeted! Hogyha te magad nem vagy hajlandó segíteni magadon már pedig nem akarsz, akkor ez van, ne haragudjál de mégis mire számítottál, hogy majd ha otthon gubbasztasz a sarokban attól valami változni fog? Ha lesz nőd, aki szintén nyugisabb annak is lesz szüksége arra, hogy néha napján elmenjen valahova a barátnőivel vagy veled, mert normális ember igényli ezt. hazudhatok én itt neked és írhatok neked vagy írhatok szép dolgokat, de nem ez a megoldás. Meg kell emelned a valagadat és elkell kezdeni körbe nézni, szakadj ki konfortzónádból mert ott fog elmenni melletted az élet!
márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!