Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfontosabb dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfontosabb dolog egy nőben?

Figyelt kérdés
márc. 23. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

#19


Az én milyenségem nem fog semmit változtatni azon, hogy te milyen vagy és azon sem, hogy egy értelmes nő téged max kiröhögni fog vagy szánalmasnak tartani. Lehet, hogy tényleg paranoiás vagyok, de attól te még hímsoviniszta és szégyenletes a magatartásod.

márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
28%
#20 Köze nincs a puncihoz. Arról van szó hogy a nő egy két lábon járó farok, akinek ha nem lenne punci a lába között simán férfivá avanzsálnák. Remélem érted mit akarok mondani.
márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Eskü az ilyen GYK válasz háborúk jobbak, mint a Mónika show. Kérlek folytassátok! XD
márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
Na még egy Sárkány, és még Másnapos is. XDDD
márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

#22


Azt hiszem érteni vélem, hogy miről bugyogsz..

márc. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#24

Ne szóljá be b+, másnapos vagyok! Áradjon a szeretet, mert a delfinek a víz alatt, nagyon jó emberek!!!

márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
#26 XDDD
márc. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 Másnapos Sárkány ***** válasza:
márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:

"de ugyanakkor meg epekedtek a punciért.."


Most ennyi erővel epekedhetnék a punciért, mert neki is punci van a lába között.


[link]


Jó, nem egy nőies egyed, csak amikor én azt mondom hogy "farok" a személyiségére értem, az egész megnyilvánulására.

márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
#28 A KrvA... X'U XDDD
márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!