Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfontosabb dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfontosabb dolog egy nőben?

Figyelt kérdés
márc. 23. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sincs semmi bajom a férfiakkal, csak az olyanokkal, mint te. Ezekkel a himsovi felsobrendü barmokkal
márc. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagyok hímsovi, csak nem szeretem amikor a nők átveszik a férfiak szerepét és megpróbálják őket kicsinálni.


Mennyivel szebb név nélkül a válaszod és akár még regit is válthatsz. ;)

márc. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?
márc. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
11%

"himsovi felsobrendü barmokkal"


Mondják ezt a felsőbbrendű feminácik.

márc. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Rögtön az incel kezdi
márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
24%

"Áradjon a szeretet"


Nem látod mennyire árad? Szakadatlanul! Egy őszintébb, nyers kritikának is vadul ellenállnak, már hímsoviniszta vagyok meg nőgyűlölő!

márc. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
24%
#35 Ti mást nem tudtok csak incelezni. Itt ki is merül az itteni vitakultúrátok.
márc. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 Másnapos Sárkány ***** válasza:
0%

#36

Megfogalmazhattad volna kritika és szitkozódás nélkül is az első válaszodat, akkor még egyet is értett volna veled mindenki.

,,legyen szelíd, csendes, béketűrő, intelligens, alázatos."

Ennyi elég lett volna, ez tök oké, ezzel én is egyetértek. A többit feltételezem pontosan azért írtad hozzá, hogy provokálj. Ha nincs igazam, akkor én kérek elnézést... :D

márc. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
8%
#38 Azért írtam így, mert a nők elfelejtettek nőként viselkedni és még feljogosítva is érzik magukat hogy belerúgjanak a férfiakba és ez igenis szétb@ssza az idegeimet! Nem fogok finomkodni, ha mások meg gondtalanul másokba gázolhatnak! Nagyon elszállt a gyeplő!
márc. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
9%

"akkor még egyet is értett volna veled mindenki."


Nem kell hogy egyetértsenek! Hallják csak az igazságot hogy mennyire elcseszett társadalom lettünk!

márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!