Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfontosabb dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfontosabb dolog egy nőben?

Figyelt kérdés
márc. 23. 22:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
82%
50# szóval a saját kis fejedbol vetted. Rendben
márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
13%

"ne legyen feminista férfigyűlölő, legyen szelíd, csendes, béketűrő, intelligens, alázatos"



[link]



Megvesszoztek a faszit kisse, gondolom, megerdemelte....



Rossz helyre dugta a farkat.



39F incel

márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
0%
Legyen értelmesebb, mint egy krumpli. Manapság ritka az ilyen, pl. az itteni "nők" között se nagyon látok.
márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 Másnapos Sárkány ***** válasza:
77%

#53

Sajnállak, nekem pont az a tapasztalatom, hogy akármikor beszélgetésbe elegyedek itt nőkkel, egy-két kivételtől eltekintve mindegyik baromi intelligens, nagyon kedves és sokan verseket is írnak. Némelyik nagyon nagyon jó verseket.

márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 férfinak kevés ha kedves figyelmes odaadovagy. Én js az vagyok de unalmas onalotlan és ezzel elis vágtam a fát. Uh SZTEm ez a lebfontosab h életed legyen ne legyél uncsi és talpraesett legyel
márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
17%

"mindegyik baromi intelligens"



Kijartak a 3 nyelven beszelo foiskolat:)



39F incel

márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 Másnapos Sárkány ***** válasza:
63%

#56

Most hirtelen kapásból 4 olyan nő jut eszembe innen aki baromi intelligens. Ja és egyetlen egy aki nem állt sorba mikor az észt osztották... XD

márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
0%
#57 Bezzeg a férfiak azok mind szemetek és hülyék itt, igaz? :D
márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 Másnapos Sárkány ***** válasza:
77%

#58

Nem állítottam ilyet, miért is állítanám? Én is az vagyok, de egyik nőtől se kaptam meg se azt, hogy szemét lennék, se azt, hogy hülye. Sőt, vannak itt értelmes, jó arc férfiak is, akikkel pont olyan szívesen beszélgetek el, mint a nőkkel.

Biztos mind az oldalon, mind a világban van mindkét nemnél rengeteg hulladék, értéktelen ember, de sem a nőket, sem a férfiakat nem kell ezek miatt általánosságban szidni. Aki ilyet tesz - legyen az férfi vagy nő - az szimplán a saját kudarcai miatt teszi ezt.

márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
A személyisége, hogy ne legyen egy hárpia.
márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!